Teploty

Príspevok v téme: Teploty
ovecka147

dobry vecer. pred cca 3 tyzdnami som z nicoho nic dostala teploty vecer, potom mi zas rano nic nebolo, len ma mierne pobolievala hlava a bola som unavena, vecer zas teplota 37.7-38. takto sa to opakovalo zopar dni, potom som mala nadchu a zrazu mi nic nebolo. no o tyzden na to zas a znovu teploty take iste,uz aj cez den, bola som u lekarky, vraj mi nic nebolo, len prechodene nachladenie. bola som zopar dni doma. trochu som kaslala ale tyzden mi v podstate nic nebolo. a dnes zase to iste.. po tyzdni. vecer z nicoho nic teplota 38. neviete co moze byt pricinou takejto teploty a divneho priebehu nachladenia?

N-ika

dlhsie trvajuce teploty bez zjavnych priznakov mozu mat vela pricin...Vacsinou organizmus reaguje zvysenou teplotou na pritomnost bakterii, zapalu atd...doktorka by ti mala urobit aspon vytery, odber krvi (sedimku, crp, aslo), pripadne aj mykoplazmy, chlamydie, borelie...
az podla vysledkov sa uvidi co dalej, lebo takto je to len tipovanie :-)
ine priznaky nemas? nie si unavena? zimnice, navaly tepla, bolest hlavy, padanie vlasov, nechutenstvo, pripadne vela stresu a fyzickej namahy?