Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Arytmia?!

Príspevok v téme: Arytmia?!
MsKdL3451

Ahojte. Moje srdce je zvlastne. Som nesportovec a pulz v pokoji mam priemerne 90. Tlak 120/60. Lenze srdce sa mi zvykne neprijemne rozbusit, ide mi vyskocit z hrude a trapia ma po vacsinu dna palpitacie. Je to otravne, musim mat stale po ruke betablokartor. Pred cca pol rokom som bol u kardiologia, a vraj je vsetko v poriadku, len mam sportovat a uzivat betablokator concor v drobnych davkach. (Ten ale uzivam len podla potreby.) No a co je uplne najviac divne, je to, ze moje srdce neskutocne silno reaguje na nadych a vydych. Ked sa nadychnem, tak pulz vyskoci aj na 120 a ked vydychnem tak 80 a menej. Alebo ked zadrzim dych, tak sa striedavo spomaluje a zrychluje (akoby som dychal). Mate niekto s tym dychanim podobne skusenosti ? Lebo ma to znervoznuje!!! pokojne piste aj na halcyon@azet.sk

...-

zrychlovanie frekvencie srdca pri nadychu je neskodne a je castym javom
poradim ti len jedno-menej sa pozoruj a viac zi
mimochodom na tvojom srdci nic zvlastne nie je

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Arytmia?! - Fórum - ZDRAVIE.sk