Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pisala si so mnou, stretli sme sa ... a zrazu jej niet.. preco?

Príspevok v téme: Pisala si so mnou, stretli sme sa ... a zrazu jej niet.. preco?
Maros19

Zoznamil som sa s jednou babenkou cez net. Pisali sme si spolu dva tyzdne a potom sme sa rozhodli stretnut na kavicke. Pokecali sme a dohodli ze sa opat niekedy stretneme a dame nejaky vyletik do prirody. Je pravda ze ja som viac rozpraval na tom stretku ako ona ale ked jej akosi nebolo do reci. Ale okej, suhlasila na konci stretka ze sa uvidíme opat. Pisali sme si este par dni potom az do dna resp. dni ked mala mat v jej meste akciu sportovu a ta mala trvat cca tri dni. Pocas tych dni sa mi neozyvala lebo sama mi predtým oznamila ze nebude mat cas pisat lebo bude mat nabity program a este jej do toho pride rodina z iného mesta na navstevu. Takze okej. Lenze potom po skonceni tej akcie v ich meste som jej pisal zas ze kedy dame stretko. Cakal som odpoved jeden den, druhy, treti, stvrty... osmy a jej reakcia ziadna. Ziadna odpoved.. proste nic, ani makke f.
Preco mi prestala odpovedat? Nebol to jej oficialny mail len taky cez pokec. Takze alebo prestala na pokec chodit alebo ma ignoruje. Ale preco? Neviem ci sa jej nieco stalo, ci si nasla niekoho iného alebo uz ma ine zaujmy po tej akcie v meste co bola. To jej fakt stacia tri dni aby stratila zaujem?
Co mi nato poviete resp. napisete? Co si mam o tom celom mysliet? Konecne som sa tesil ze som natrafil na nejake dievca s ktorym som si sice velmi na prvom stretnuti nerozumel ale predsa. A jej zrazu niet. Preco? Ved aspon mohla dat vediet ze sorry ale uz sa viac nechcem stretnut.
Dik moc

bohém

problém je že on sa chce kontaktovať ale ona asi nie. No súhlasím aj s možnosťou že sa jej mohlo niečo stať napr. zápal slepého čreva, zlomila si nohu, autonehoda a pod. Vtedy už všetko ide bokom a podstatné sú iné veci.

Niktonic

je tazko sa dohadovat preco .. a vytvarat si nejake domnienky je asi ta najhorsia vec .. nejak sa s nou skontaktovat a spytat sa.. stat sa mohlo cokolvek ..

wassilikokss

typicke ženy zabudni nanu a chod dalej toto su tie pi...ky čo si oseby myslia tak moc ze sa spravaju ako princezničky s GOT

odpovedam

maros, to, ze sa o seba staras a si fesak, neznamena, ze musis pritahovat uplne kazdu jednu zenu na svete. vkus je rozny a mna osobne pritahuje sebaisty muz, bez ohladu na to, ako vyzera. navyse, pisanie neber nijako vazne. kopec ludi ma cez internet iluzie a nazivo sa nenaplnia, tak sa potom uz ludia nekontaktuju.

ta baba sa pravdepodobne boji byt uprimna a nechce ti ublizit. tak proste neodpisala. cize by ti malo byt jasne, ze si ju nezaujal dost na to, aby sa s tebou chcela opat stretnut. su typy bab, co proste nevedia povedat nie a suhlasia so stretkom, aj ked vlastne nechcu a aby sa mu vyhli, su pasvine. sam pises, ze jej nebolo velmi do reci, takze asi si to stretko neuzila.... nechaj to tak, aj ked ta to trapi. casto toto robia aj muzi zenam... proste sa to stava...

pokecový

Zlamic - Perfektne si to napísala, je v tom kus pravdy, ja mám rovnaké skúsenosti, buď je založené všetko na fyzickej kráse, alebo keď sa človeku nepáči fotka, tak len úplne minimum napíše, prepáč, nie si môj typ alebo niečo podobné, väčšina sa už neozve, aj napriek tomu, že keď si človek s tou osobou rozumel, tak kvôli vzhľadu bola ochotná prerušiť kontakt, len na základe toho, že nie som sympatický. Je to smutné, že takýchto je možno 70% ľudí.

radca28

dôvodov prečo ti viac nepíše môže byť veľa a vôbec to nemusí byť tým že si ju nepriťahoval.
tu je zopár dôvodov prečo sa viac neozvala:
-na tom podujatí stretla niekoho kto ju viac očaril a na teba zabudla kedže si z iného mesta,
-stretla nejaké svoje staré známe kamošky a teba odfajčila na poslednú koľaj,
- niečo sa jej stalo, ona vážne ochorela, mala úraz, niekto z rodiny mohol ochorieť a tým všetko ostatné ide tiež na poslednú koľaj,
-môže mať veľa povinnosti v práci, v škole problémy,
-zabudla že si s niekym písala po troch dňoch akcie a rodinných stretávok,
-stratila chuť si písať a stretávať sa s tebou,
-našla si iné záujmy ako novú prácu ak bola nezamestnaná a tým pádom nový okruh ľudí,
možnosti je veľa, ľudia prichádzajú do nášho života a odchádzajú z nášho života.

trubiroh

Mozno si namysleny alebo nieco take mozno si buzik co sa az moc stara a preto ju nepritahujes alebo nieco take...chapes chlapov je tu milion vybrala si insieho zmier sa stym

Maros19

Fakt myslite ze som ju nepritahoval? Ved castokrat som o sebe pocul ze som vcelku pekny a fesi. Staram sa o seba, chodim vkusne a moderne obleceny, striham a gelujem si vlasy tiez moderne a vy mi poviete ze som sa jej nepacil?
A co sa tyka tych troch dni co mali mat v meste akciu a ta rodina tak bola to pravda lebo mi poslala aj fotku plagatu toho podujatia aj ma volala ci nechcem prist. Nemohol som lebo stary otec oslavoval okruhle narodeniny takze sme tiez mali povinnosti.
Ja sa skor obavam ci sa jej nieco nestalo. Na pokec som pozeral ze kedy tam bola naposledy a je tam ten datum co sme si naposledy pisali. My sme si pisali aj cez bezny mail nie len pokecovy a tam to nemam ako zistit ci si spravy precitala a ci jej vobec dosli.

Zlamic

V kazdom pripade, ci uz muz, ci zena, ludia by mali mat v sebe tolko ucty voci druhemu cloveku, aby mu aspon cestne povedali, ci aspon napisali, rozlucili sa a udali pravy dovod.
Nikomu by sa nepacilo, ak by to niekto urobil im, zostali im milion nezodpovedanych otazok preco.
Zial tieto zoznamky funguju ako na beziacom pase, vymenit zakladne info, ocekovat na stretnuti, bez slova dovi dopo a dalej.
Clovek je len kus zvanca, ktory sa ochutna, pozuje, vypluje, ci zahodi.
Absolutna degradacia ludskej hodnoty.
Skutocne v zivote a pre pevny vztah zalezi na prvotnom ocareni a fyzicne :)
Mozno nastrocnym, no cim je clovek starsi, skusenejsi a vyzretejsi, je pre neho dolezitejsia vzajomna kompatibilita a porozumenie, dokaze preniknut hlbsie, neklze len po povrchu a pritahuje ho clovek zvnutra.
Ved ani mnohi muzi nie su ziadni prvotni krasavci.
Bud rad, dievca ma asi velmi pevny charakter, ked sa takto zachovala, no a kedze uz mas skusenost, nechovaj sa tak sam k zenam. Budu si ta vazit ako muza, ako cloveka.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pisala si so mnou, stretli sme sa ... a zrazu jej niet.. preco? - Fórum - ZDRAVIE.sk