Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z neistej buducnosti

Príspevok v téme: Strach z neistej buducnosti
triandafilia

Ahojte.. dlho rozmyslam nad tym ci sa podelit so svojim strachom. Mam 33 r, priatel ma 31 a sme spolu rok a pol. Ja osobne sa nejak necitim este na deti ani nic ale musim sa priznat ze ma trosku stresuje to ze vela mojich znamych uz deti maju alebo sa chystaju alebo sa vydavaju alebo sa stahuju s priatelmi pod jednu strechu. Nedavno mi moja velmi dobra kamoska povedala ze jej priatel jej to po 3! mesiacoch navrhol. A mne je smutno. My o tom este ani nerozpravame. Aj ked je pravda ze sa o mna stara, vela casu travime spolu, takmer kazdy den a ak nie sme kazdy den spolu tak viber, kazdu hodinu, tel. a tak. Poznam jeho rodinu, priatelov. Urcite nepatrim medzi zeny ktore nutia svojich priatelov do niecoho takeho al. "narazaju" na takuto temu. Vsetky moje byvale vztahy boli blizko ku svadbe nakoniec som sa s nimi rozisla lebo som necitila ze chcem s nimi byt na cely zivot, nebola som natolko stastna. Teraz ale som, mame pekny kludny vztah, bez hadok, s porozumenim atd.. ktory nas oboch naplna. Baby co mam robit. Napada mi iba jedine - ze tomu dam este taky pol rok a ak nenavrhne nic ohl. spolubyvania tak to asi ani nikdy neurobi a tak sa s nim rozidem. Sama nedokazem a ani nechcem navrhnut spoluzitie a buducnost. Stresuje ma to, boli ma z toho zaludok. Mozno je navine jeho vek, je to prvy krat kedy mam mladsieho partnera ale v porovnani s byvalymi ktori obli starsi odo mna aj o 8 rokov je neporovnatelne zrelejsi a seriozny. Obaja mame dobru pracu a nic nam nechyba. Prosim poradte, budem cakat na vase nazory lebo uz naozaj neviem ako to riesit..len mi nehovorte aby som to prediskutovala s nim to urcite nie. Prosim aj muzsky pohlad. Vopred dakujem

triandafilia

dvojpes poviem Ti pravdu. Sla som tam predtym ako sme sa stretli. Chcela som vediet ako na tom je... ci sa trapi ci je smutny, ci budeme spolu. Ludska slabost..a samozrejme mi povedala ze sa trapi a ze ma miluje ale ze spolu nebudeme...a to sa mi nepaci a ani vyhovuje. Ukaze cas samozrejme mozno ma aj pravdu. To vie len Boh. Viem ze je to smiesne utiekat sa k takymto veciam priznavam. Nie som na to pysna... a hlavne dufam ze sa myli :-)

triandafilia

Nie Filip nepresiel. Ja som nikde nepisala ze chcem deti hned...ale to ze nechcem cakat 5 rokov pokial sa on rozhodne... a to bolo nedorozumenie... Ani on nechce tak dlho cakat. Islo mi o to aby som vedela ze potom tuzi aj on a ze to bude mat spad...vcera sme to vsetko prediskutovali a mame na to rovnaky pohlad. Ten osudny vikend sme neboli schopny pod tlakom o tom spravne diskutovat. To je vsetko. Som rada ze k tomu doslo.

triandafilia

Neboji sa...chce aby sme boli spolu stastni a tak ako sa vyvija vztah taky bude mat vysledok... ja by som sa po nieco vyse roka nechcela vydavat..nie je to moj ciel. Moj ciel je byt stastna vo vztahu ktory sa vyvija pekne a moze mat buducnost. To chceme obaja...

kafe

ja len dúfam, že snáď chlapec vie čo robí a koho to chce. Nech vám je spolu fajn a hlavny ty NEdomýšľaj si sprostosti.

triandafilia

Ano Fleur mas absolutnu pravdu. To je prave to comu sa chceme vyhnut. Ak to nepojde tak to ukoncime. Zatial to ide a zhodli sme sa na tom ze to prislo v momente ked sme boli spolu velmi stastni. Asi to tak malo byt aby sme si to vysvetlili a vedeli kam spolu smerujeme. Aspon ja som to potrebovala. On priznava ze je introvert a tazko sa otvara ale snazi sa lebo vie ze ja to potrebujem. A ze komunikujeme co je velmi tazko najst a je to z tych podstatnych veci vo vztahu.
a este to ze je to muz ktoreho nemilujem iba ako muza ale ako aj cloveka... a to sa teraz deje prvy krat v mojom zivote...a to ze ked so smutna pride za mnou a pyta sa co mi je...objima ma a vsetko riesi diskusiou...nehadame sa a robi co mi vidi na ociach... je mily a celu noc ma objima uz bez toho ani spat neviem. Vzbudzuje vo mne pokoj. Miluje zvierata a moj kocur ho zboznuje.. chce rodinu a viem ze ked ju bude mat tak sa bude snazit aby to bolo pekne navzdy...toto su moje dovody preco zostavam s tymto muzom...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach z neistej buducnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk