Strach z neistej buducnosti

Príspevok v téme: Strach z neistej buducnosti
triandafilia

Ahojte.. dlho rozmyslam nad tym ci sa podelit so svojim strachom. Mam 33 r, priatel ma 31 a sme spolu rok a pol. Ja osobne sa nejak necitim este na deti ani nic ale musim sa priznat ze ma trosku stresuje to ze vela mojich znamych uz deti maju alebo sa chystaju alebo sa vydavaju alebo sa stahuju s priatelmi pod jednu strechu. Nedavno mi moja velmi dobra kamoska povedala ze jej priatel jej to po 3! mesiacoch navrhol. A mne je smutno. My o tom este ani nerozpravame. Aj ked je pravda ze sa o mna stara, vela casu travime spolu, takmer kazdy den a ak nie sme kazdy den spolu tak viber, kazdu hodinu, tel. a tak. Poznam jeho rodinu, priatelov. Urcite nepatrim medzi zeny ktore nutia svojich priatelov do niecoho takeho al. "narazaju" na takuto temu. Vsetky moje byvale vztahy boli blizko ku svadbe nakoniec som sa s nimi rozisla lebo som necitila ze chcem s nimi byt na cely zivot, nebola som natolko stastna. Teraz ale som, mame pekny kludny vztah, bez hadok, s porozumenim atd.. ktory nas oboch naplna. Baby co mam robit. Napada mi iba jedine - ze tomu dam este taky pol rok a ak nenavrhne nic ohl. spolubyvania tak to asi ani nikdy neurobi a tak sa s nim rozidem. Sama nedokazem a ani nechcem navrhnut spoluzitie a buducnost. Stresuje ma to, boli ma z toho zaludok. Mozno je navine jeho vek, je to prvy krat kedy mam mladsieho partnera ale v porovnani s byvalymi ktori obli starsi odo mna aj o 8 rokov je neporovnatelne zrelejsi a seriozny. Obaja mame dobru pracu a nic nam nechyba. Prosim poradte, budem cakat na vase nazory lebo uz naozaj neviem ako to riesit..len mi nehovorte aby som to prediskutovala s nim to urcite nie. Prosim aj muzsky pohlad. Vopred dakujem

Annie111

vyslovene na to nie.. nemal to vyplnene v profile a ani ma nenapadlo ze take nieco moze mat za sebou... ale pytala som sa ho na vztahy ci mal nieco vaznejsie tak sa na mna osopil, ze co som na take zvedava a povedal len ze mal nejaky tusim trojrocny tak som to dalej neriesila..povedala som si, ze hadam nieco vazne by mi nezatajil.. ale mylila som sa.. mohol mi to hocikedy povedat napr. ked sme sa bavili o detocho mojich surodencov.. ani vtedy nic.. takze fakt to bol sok ked to na mna vybafol

Filip TT

Anne - za normalnych okolnosti by som povedal, ze druhe rande je primerane, ale ak tomu dobre rozumiem tak vy ste uz predtym boli v intenzivnom styku a ty si sa ho na to vyslovne pytala a on zaklamal. To v poriadku nebolo.

Co sa tyka cestnych muzov, ja ich poznam dost, takze su. :)

Annie111

ja 27 on 28... vzdy som bola na starsich tu som urobila vynimku lebo mi prisiel velmi vyspely a ani nevyzeral na svoj vek.. nie je to nemanzelske.. boli zobrati ale rozviedli sa... a ktovie ako by sa zachoval teraz.. proste bola som vtedy na neho velmi nahnevana, ked som sa to dozvedela lebo to nie je ze mi taji macku alebo psa pre boha. je to jeho neodmyslitelna sucast uz navzdy..

Filip TT

Trianda, sorry, že vám tu stále do toho skáčem - na ten byt si dávaj pozor. Je to podnájom? Zváž jeho zmenu.

Luciy čo tu má tému "Koniec mileneckému vzťahu", písala ako strašne na ňu vplýva byt a prvé týždne to malo zhoršujúci sa priebeh.

Ak je to podnájom a vidíš, že to na teba vplýva zle, zváž naozaj zmenu. Inak to máš smútok na mesiace.

triandafilia

Annie kolko mate obaja rokov a ako dlho ste spolu? To ze ma niekto mimomanzelske dieta nie je lahke priznat. Aj tu je nieco pekne na tom - ze ju nenutil na potrat a o to dieta sa stara ak to spravne chapem.

Bandolera

Juuj zeny, ked citam o tom co prezivate, vynaraju sa mi spomienky ako to bolo so mnou takto presne pred rokom... Tiez sa to u mna skoncilo, nie zo dna na den, ale zo sekundy na sekundu... Stale som si hovorila presne tie veci dookola ako teraz hovori Trianda tebe Annie... Presne tato diskusia sa odohravala denno-denne v mojej mysli. Myslela som, ze zosaliem. Ale vedela som ze to raz pominie, aj ked stale vo mne zostala na toho dotycneho neskutocna zloba, za to vsetko ako mi klamal do oci, ze to so mnou mysli smrtelne vazne a zrazu to vdetko odhodil kvoli byvalej... Myslela som si ze do roka uz davno zabudnem na to vsetko pri chlapovi, s ktorym budem v stastnom vztahu... Nuz, sice som este stale single, ale verim, ze vsetko ma v zivote svoj zmysel, a vsetko pride v spravny cas..

Annie111

triandafilia ja 2 krát denne musim prechádzat okolo miesta kde sme spolu travili dost casu a dnes rano ked som sla okolo som sa aj rozrevala.. ale to som mala nadej, ze to bude este dobre, ze len trucujeme.. ale bohuzial :( neviem fungovat v robote, je zo mna troska...

Annie111

a kde takí sú? máš nejake typy? lebo ja uz mam pocit ze vymreli alebo su rozchytani.. dlho sme si pisali a preberali vsetko, vzhladom na jeho vek by mi ani vo sne nenapadlo ze bude mat decko, obzvlast ked este v case ked ho splodili aj studoval dost narocnu skolu..proste mi to k nemu nepaslovalo.pred stretkom som si overila co je zac o decku ani zmienka.. na prvom rande tiez nic nehovoril iba o skole a rodine.. nas kontakt bol intenzivny, vydrzali sme si nepisat tak hodinu.. mal milion prilezitosti povedat mi to..a povedal to pre niekoho mozno skoro no pre mna neskoro na druhom rande.. a ja hlupana som uz bola namotana a nedokazala som ho poslat kade lahsie aj ked to bola pre mna zavazna prekazka.. sice sme sa na chvilu rozisli ale nevydrzali sme to.. a tak som sa s tym postupne zmierovala a potom prisla hadka ktora to vsetko zabila..

triandafilia

Vidis Annie...nakoniec je pravda ze sa nasa intuicia a instinct nikdy nemyli. Neverila som tomu a vidis...PS: Zivot je naozaj kratky a plynie ako voda..teraz sa citim silna, po prichode do prazdneho bytu ktory mi ho pripomina ale padam... snazim sa tomu miestu vyhybat...

Filip TT

Teraz sa mi žiada na celé fórum zakričať:

Ženy, hľadajte si ČESTNÝCH mužov!

Čo z toho, že sa s chlapom dobre rozpráva, smeje sa, sexuje, že vám vyvoláva a rozpráva komplimenty, keď to nie je CHARAKTER. Veď na prvej skúške, keď to bude niečo od neho naozaj chcieť, tak vás podrazí.

Keď spravil hento, že ti nedal vedieť, že má dieťa, tak to bol dosť závažný signál. Ja nehovorím, že to musí povedať sám od seba na prvom rande, lebo je jasné že tým pádom skončil, ale že najprv chce ukázať čo v ňom je, aby mal šancu, že si tá žena povie: ten chlap za to stojí. Ale keď to vyslovene tajil, tak to nebolo dobré...