Caste bolesti ucha

Príspevok v téme: Caste bolesti ucha
evelyn86

ahojte chcem sa opytat ci ma niekto podobnu skusenost ako ja...pred viac ako rokom som prvy krat pocitila bolest v pravom uchu,pichlava ktora prechadza az ku krku,zaroven som sa v noci zacala budit na prudku bolest,ked som zaspala na pravej strane a chcela som zmenit polohu,ucho boli aj pri dotyku ale skor ako vonkajsie nez vnutorne...snazila som sa vzdy preliecit sama pouzitim kvapiek od bolesti a tabletkami,po par dnoch to vzdy preslo niekedy dokonca po dni dalsie dni boli v pohode ale po case sa bolest zas vratila,zas som si to preliecila sama a takto to ide stale dokola,snazim sa davat si pozor,nenosim vypnute vlasy ked von fuka,po sprchovani si ho dostatocne osusim,dokonca uz nespavam ani na pravej strane...no stale sa ta bolest vracia,ked som pred casom navstivila doktorku predpisala mi kvapky,oznamila ze mam pouzivat vatu ked von fuka atd...tento piatok som objednana ale kedze zijeme dlhodobo v zahranici premyslam nad tym ze kupim letenky a navstivim nasho slov.lekara zeby to chcelo asi poriadne vysetrenie...pomoze mi akakolvek rada alebo vlastna skusenost...uz mam celkom aj strach ci to nieje nieco vazne...dakujem