Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa správne obliecť?

Príspevok v téme: Ako sa správne obliecť?
Bibaaa

Ahojte,
mám 25 rokov a dnes som od mamky dostala čierne rifle s tlačeným vzorom, akoby jemné vlnky a mierne vyšúchané. Doteraz som nad takými neuvažovala,lebo som bola vždy skôr klasická sivá myška, ale tentokrát sa mi veľmi páčia. Neviem, však čo si k nim môžem obliecť?
Väčšinou mám vzorované veci, príp. s rôznymi flitrami, kamienkami a asi k vzorovanému to moc nejde, že? Čo by ste k nim nosili?

Bibaaa

... ďakujem vám veľmi pekne. :-)
Som skôr športový typ, takže tričká, pulóvre, mikiny. Tiež mi k tomu nepasuje vzorované, ale neviem zrejme ani flitrované, hoci je to jednofarebný pulóver.
Nie, našťastie nemám "špeky" :-D, na 168 cm, mám 55 kg.

odev

nieco biele, nieco ruzove,ruzove, fialove, jarnozelene co sa tyka farby
topiky, kosele, svetre, mikiny, topiky co sa tyka druhu oblecenia a v com rada chodis.

asianotak

no to zalezi od vkusu a od toho aku mas postavu.Ja si k takym nohaviciam viem predstavit aj jednofarebne obtiahnute tricko s dlhym rukavom(kedze je jesen) ak si to mozes dovolit ze nemas speky:-) alebo potom volnu bielu bluzku napriklad.Asi by som nedavala uz vzorovany top k takym nohaviciam.Dolezite je aby si sa ty v tom citila dobre:-)kolko ludi tolko chuti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa správne obliecť? - Fórum - ZDRAVIE.sk