Je normalne aby mi ex posielal kazdy mesiac fotky?

Mi Ha Ne

no neviem dámy, ale ja som sa nikdy takto nevnucoval. jasné ak mi na niekom záležalo a pokašľal som to napravil som to no nie na silu. možno chcete až o vás muž bojuje zubami nechtami, ale ja vám neviem podla mňa keď je to správna osoba netreba nič riešiť samo to ide. stačí byť sam sebou. nevnucovať sa. a za ďalšie ak sa raz rozídeš máš na to isto dôvod, neni to len z rozmaru alebo by nemalo byť.
Kľudne sa dajte do kopy a keď to zaškrípe prvé čo ta napadne je rozchod, po prvom to má takú tendenciu. Spomenieš si na minulé prehrešky a je to tam kde bolo. Tak slečny pustite sa do mňa ja znesiem ale je to môj nazor. :)

ema232

Tak levo mi vadi sa ma musi stale vyhladavat.. raz sme skoncili tak nexh mi da pokoj a nech mi nepsoiela fotky kde mi posuela pusu ako teeneger.. -_-

Mich Hat Neč

No super tak prečo to riešiš ty? Stačí ak to budeš ignorovať a on prestane. ibaže nechceš až prestane. Čo chceš ty?

Ema232

A akoze to si mam bloknut vsetkych mojich aj jeho znamich?... on si vzdy niekoho najde cez koho to posle.. verte mi uz som to skusala..