Čo je to scsf. Vodička? Predpísal mi ju kožný na akne

Príspevok v téme: Čo je to scsf. Vodička? Predpísal mi ju kožný na akne
VERDO

Ahojte :) tuto skratku nejakej veľmi zapáchajucej vodičky ktorú mali fakt len v zopár lekárňach a v Lučenci je ich verte tomu na mraky mi predpísal kožný lekár. Miešajú ju priamo v lekárni a na etiketku vôbec nenapísali čo je to.. Keď si ju dám na tvár štipu tie boľavé oblasti a to mam pupienkov len zopár. Neviem o co sa jedna a neviem co si dávam na tvár prosím poraďte. Doktor ani nemal moju kartotéku a nič sa nepýtal.

Bellka80iiii

Ako napisal kolega je to castallanka...obsahuje aj lieh aceton borovu vodu atd....mne ju kozna tiez predpisala na akne plus k tomu duac gel a daliborov roztok....v lekarni ma upozornili ze castallanku len lokalne v ziadnom pripade na celu tvar....a to mam fakt hrbolaty cely ksicht...smrdi hrozne asi 5 minut a potom to odoznie .. Mna to nestipe ale skor akoby mi to umrtvilo na nejaky cas kozu...

VERDO

to si robíš srandu.. toto sa dáva na ekzémy? mne to vysušilo celú tvár a mám z toho neskutočne citlivé oblasti okolo očí.Povedal mi že túto vodičku ráno a Belakne krém na večer.. Čo myslíte mám sa ísť poradiť stým do lekárne? davala som si to na jedno miesto na tvári a počase mi to vytvorilo chrastu a odlupilo mi to vrstvu kože ako lupanku.. ach

dominiiiiiii

No neviem ci sa to moze davat na tvar,my ju vacsinou robime na predpis ked maju ludia infekcie noh a ekzemy ale nestretla som sa ze by si ju davali na tvar . Dostala si k nej aj mast ci iba roztok?