Ako rozoznám, či sa ma dievča hanbí alebo som jej ľahostajný?

Príspevok v téme: Ako rozoznám, či sa ma dievča hanbí alebo som jej ľahostajný?
Blbec

Už dlho stretávam jedno dievča, ale nemám ani tušenie, čo si o mne myslí a ako sa mám pri nej správať. Jeden deň to vyzerá tak, že by mala záujem sa so mnou spoznať. Druhý deň pri mne naschvál zrýchli krok a ani sa na mňa nepozrie, očividne je zo mňa nervózna. A na tretí deň si ma nevšíma a s prehľadom ma ignoruje. Raz pôsobí krehko a nevinne, vtedy sa bojím sa na ňu pozrieť, inokedy sebavedomo a odmerane,vtedy sa bojím k nej priblížiť. Idem z nej zošalieť.

Buď som jej ľahostajný a v tom prípade by ju moje pokusy o nadviazanie kontaktu iba otravovali a ja ju nechcem otravovať, lebo ju mám rád. Alebo sa ma hanbí a v tom prípade by možno ocenila, ak by som vyvinul nejakú iniciatívu. Nejde o mňa, len chcem, aby sa kvôli mne netrápila, lebo ja za to nestojím. Je totiž odo mňa lepšia vo všetkých ohľadoch. Ale ako sa poznám, som taký nemožný a blbý, že nakoniec urobím niečo, čo spôsobí presný opak toho, čo by som chcel.

Blbec

Ešte som zabudol dodať, že toto nepíšem preto, že by som bol urazený z toho, že ma odmietla. V skutočnosti sme sa medzi tým ani nevideli.

Blbec

Asi som nebol pri zmysloch, keď som zakladal túto tému. Keď si to teraz po sebe čítam, mi to pripadá, akoby to písal niekto úplne iný a nie ja. Je pravda, že sa mi páči, ale povedať o nej, že je krehká a nevinná... Čo to do pekla je? A možno by som nemal povedať ani to, že sa mi páči, veď skoro nič o nej neviem, takže ani neviem, kto by sa mi mal vlastne páčiť. Pýtate sa ma napríklad v čom je odo mňa lepšia. Napríklad v tom, že má dosť rozumu na to, aby po internete nevypisovala takéto hlúposti (aspoň myslím). Prepáčte, že vám na iné otázky neodpoviem, ale nemá zmysel tu rozvíjať nejakú debatu. Veď kto normálny by sa riadil tým, čo mu poradia cudzí ľudia na internete?

Čierna mačka

Mňa by zaujímalo, čo ty robíš, keď ju stretneš.Aspoň sa na ňu pozrieš? Usmeješ sa? O nejakom dialógu ani nehovorím, lebo z toho, čo si napísal mi vyplýva, že sa poznáte len z videnia, oprav ma ak sa mýlim. Vieš, lebo ak ty tiež nedávaš najavo záujem, tak ona ťažko niečo urobí, ak sa hanbí. Napadlo ti aj niečo také, že ona si môže myslieť presne to čo ty? Ako si to sám napísal:\"on nie je moja liga, ja na neho nemám...\" A preto to čudné správanie.

Nefritova

moj nazor - na 90% sa jej pacis, preto sa sprava tak ako sa sprava. lebo teda, hoci sa jej pacis, este neznamena ze s tebou aj nieco chce mat. a ked sam pises, ze je vo vsetkom od teba lepsia, konkretne v com? si myslis, ze si z nizsej ligy a ona z vyssej? tak nato sa vykasli, musis si viac verit.
alebo mas nejaku konkretnu vec na mysli? lebo prave tam moze byt ten problem, preco s tebou nechce byt.
proste ked ta vidi, tak sa tesi, lebo sa jej asi pacis/pritahujes ju, ale potom si uvedomi, ze preco s tebou vlastne nechce riesit, tak nabuduce ta radsej ignoruje. sa tak chrani.
alebo, mozno je teda aj hanbliva, prvykrat v zivote zalubena, tak je z teba cela nesvoja, aj to je mozne, zavisi kolko mate rokov. ak do 20, tak to bude asi tento druhy pripad. a v tom pripade, musis vyvinut nejaku iniciativu ty, lebo ona sa k tomu urcite nedokope. pisem z vlastnych zivotnych skusenosti od teen cias, kedy platilo to druhe po teraz, kedy plati to prve.
a vlastne, uz ste sa vobec rozpravali? to by bolo najlepsie, rovno si povedat, kto co chce alebo nechce.
a rada do zivota, nikdy o sebe takto uz neuvazuj, ze si nemozny atd. lebo sme odrazom svojich myslienok, ty si tvoris svoju realitu, tak nezmyslaj ako blbec, aj ten nick uz o tebe vela vypoveda...

sob rudolf

Mňa v tom úvodnom príspevku zaujalo toto:"Je totiž odo mňa lepšia vo všetkých ohľadoch." Napríklad??

Mi Ha Ne

blbec musíš ju osloviŤ, si chlap a tak sa tak správaj. nech to dopadne akokoľvek, kým to neskúsiš nezistíš. :) a ďalej rob tak ako si myslíš že je spravne, hlavne sa neľutuj buď priamy a žiadna rozmaznaná sľahačka. ,, nechcem jej zle " co si maly ? ona to vie aj ty to vieš vsetci to vieme. sama si vyberie čo chce čo je pre ňu dobré a čo nie. nie je dôležité Čo si myslíš o sebe ty, ale čo si myslí ona. Aj keĎ sa mi tažko priznáva v tomto majú ženy na vrch nakoniec si aj tak ona vyberie. ale skusaj skusaj a ziskavaj skusenosti, inak ostaneš ako kol v plote.