Nikdy sme sa nemilovali. Co je s nim?

Príspevok v téme: Nikdy sme sa nemilovali. Co je s nim?
Vlad-Ka

Ahoj. Uz rok a pol sa stretavam s chlapom, ma 31 rokov a rok a pol sa len bozkavame. Nechodime spolu. Nevidame sa casto az tak leno byva v inom meste. Ale ked sme spolu, alebo spava u mna ci ja u neho, vzdy je to len o bozkavani a maznani sa. Non stop sa chce tulit, hladka ma, bozkava, lezi na mne, a citim ze je vzruseny ale zda sa mi, ze je "nevyvynuty". Pocula som, ze jeho ex frajerky sa s nim rozisli lebo s nimi nechcel spavat vobec alebo casto (neviem presne). A ze celkovo bol asexualny.
A aj ked je vzruseny pri mne a naruzivo sa bozkava, obtiera atd... Nikdy nebolo nic viac.
Nerozumiem tomu. Nie je gay? Povedal viac krat ze ho pritahujem. Aj to ze ho velmi vzrusujem... Ale okrem tohoto nebolo nic.
Cim to je?
Rozmyslala som ze preberiem iniciativu ale na to som dost hanbliva a bojim sa odmietnutia.

Mesačný princ

Mi to pripomenulo Quida a film Báječná léta pod psa :D

Aj tí dvaja sa len vyzliekali a nič :D Až na konci sa to podarilo :)

Parker

Prekonaj hanblivost, prestan sa bat odmietnutia a preber iniciativu. Ak sa nechyti, nestracaj s nim zbytocne cas.

Ten ma nejaky vazny problem, zdravy chlap bez sexu vydrzi najviac tyzden-dva, nie rok a pol, vsak to je uz na hlavu.