Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infrasauna do domu

Zdenka1245

infrasauny maju dobre ucinky, pomahaju pri spalovani tukov, proti celulitide, co sa tyka zdravotnych problemov, tak je toho viacej bolesti chrbta, celkova detoxikacia organizmu a mnoho dalsich. ak uvazujes nad kupov ja by som do toho sla, :)

Endy_wendy

infrasaunu sme umiestinili na chatu, doma by sme ju tak nevyuzivali ako tam, takze to bolo lepsie riesenie. vyuzivame ju hlavne na rodinne stretnutia. pripadne chatovanie s kamaratmi. pravdaze aK ju kupujes uz s takym ucelom doporucujem tuto marimex.sk

AlexXx123

ja mam doma malu len pre jednu osobu. a je to tiez dostacujuce. nachadza sa v kupelni priamo a bola kupovana hlavne pre zlepsienie zdravotneho stavu. je to uplne postacujuce a nezabera az tak vela miesta

SAraHo12

Dagmar obe maju dobre liecive ucinky. co sa tyka velkosti urcite by som vyberala s min pre 2. ak nato su prestory. manzel vybral marimex.sk ale ak by bolo na mne a mali by sme na to priestory brala by som aj vasciu

Saska_maska

no infrasaunu kludne aj do kupelky, pripadne tam kde sa ti to hodi v dome kde mas miesto a vyhodne na pripojenie mozno. viem ze aj nieco take riesil muz.

SAraHo12

Priaznivý vplyv infrasáun:
Pomáha od bolesti chrbta či od menštruačných bolestí,
Zlepšuje stav od artritídy,
posilňuje imunitný systém,
liečba ekzému a lupienky,
liečba kvasinkovej infekcie,
podporuje krvný obeh,
stará sa o srdce a podporuje liečbu vysokého tlaku,
detoxikuje organizmus
a pomáha proti celulitíde.
z mojej skusenosti infrasaunu. sama ju doma mam a nedam na nu dopustit. či zž z toho zdravotného hladiska alebo z toho ukludnujuceho.

Dagmara123456

mna by zaujmalo tiez aky druh sauny doporucujete ? kazda je ina a podla mna kazda ma aj ine ucinky alebo sa mylim ?

Sel123

tiez z marimaxu mame infrasaunu . zial len jednomiestnu kedze sa nam vascia nezmestila, ale aj tak som spokojna. je to sice vascia investicia ale v konecnom dvosledku som velmi rada

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infrasauna do domu - Fórum - ZDRAVIE.sk