Infrasauna do domu

Infrasauna

My sme domov kupovali tu www.4home.sk a najprv sme teda chceli finsku, ale asi na naklady by to bolo vyssie, tak sme si kupili taku pre troch nech tam mame viac miesta a uz mam vo zvyku kazdy den si tam ist lahnut na 30minut vzdy tam vypnem zrelaxujem po praci a mozem ist makat dalej doma

Sisa25

Kúpa infrasauny je investícia do vlastného zdravie a ak je infrasauna skutočne kvalitná, tak sa vždy oplatí.

Kvalitná infrasauna má množstvo účinkov na zdravie:
- pomáha čistiť tukové bunky od toxínov
- účinný spôsob, ako spáliť kalórie (až 600 kalórií v jednom saunovaní)
- detoxikuje ťažké kovy, uhľovodíkové zvyšky, alkohol, nikotín, sodík a cholesterol
- posilňuje kardiovaskulárny systém s hlbokou penetráciu hlbokého infračerveného žiarenia
- účinná pre liečbu podvrtnutí, svalových kŕčov a stuhnutosti kĺbov
- zmierňuje bolesti
- zlepšuje až likviduje celulitídu
- zlepšuje kvalitu kože a pleti
- pomáha s liečbou jaziev a popálenín, akné, psoriázy a ekzémov
- zostruje zmysly a zmierňuje stres a únavu
- stimuluje endorfíny v mozgu
- zlepšuje imunitný systém a zabíja organizmy, ako sú baktérie a parazity
- zvyšuje celkové zdravie a odolnosť voči chorobám

Aký je rozdiel medzi kvalitnou infrasaunou a infrasaunou sa dočítate tu:

www.kvalitneinfrasauny.sk

A svetovú špičku medzi infrasaunami, vynájdenú lekárom a s doživotnou zárukou na domáce využitie nájde tu:
www.virivkysaunybazeny.sk

Dúfam, že vám tieto informácie pomôžu.

Zdenka1245

infrasauny maju dobre ucinky, pomahaju pri spalovani tukov, proti celulitide, co sa tyka zdravotnych problemov, tak je toho viacej bolesti chrbta, celkova detoxikacia organizmu a mnoho dalsich. ak uvazujes nad kupov ja by som do toho sla, :)

Endy_wendy

infrasaunu sme umiestinili na chatu, doma by sme ju tak nevyuzivali ako tam, takze to bolo lepsie riesenie. vyuzivame ju hlavne na rodinne stretnutia. pripadne chatovanie s kamaratmi. pravdaze aK ju kupujes uz s takym ucelom doporucujem tuto marimex.sk

AlexXx123

ja mam doma malu len pre jednu osobu. a je to tiez dostacujuce. nachadza sa v kupelni priamo a bola kupovana hlavne pre zlepsienie zdravotneho stavu. je to uplne postacujuce a nezabera az tak vela miesta

SAraHo12

Dagmar obe maju dobre liecive ucinky. co sa tyka velkosti urcite by som vyberala s min pre 2. ak nato su prestory. manzel vybral marimex.sk ale ak by bolo na mne a mali by sme na to priestory brala by som aj vasciu

Saska_maska

no infrasaunu kludne aj do kupelky, pripadne tam kde sa ti to hodi v dome kde mas miesto a vyhodne na pripojenie mozno. viem ze aj nieco take riesil muz.

SAraHo12

Priaznivý vplyv infrasáun:
Pomáha od bolesti chrbta či od menštruačných bolestí,
Zlepšuje stav od artritídy,
posilňuje imunitný systém,
liečba ekzému a lupienky,
liečba kvasinkovej infekcie,
podporuje krvný obeh,
stará sa o srdce a podporuje liečbu vysokého tlaku,
detoxikuje organizmus
a pomáha proti celulitíde.
z mojej skusenosti infrasaunu. sama ju doma mam a nedam na nu dopustit. či zž z toho zdravotného hladiska alebo z toho ukludnujuceho.