Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Imunita - základ pevného zdravia

Mata242

Ahojte :-) Na posilnenie imunity môžem odporučiť bylinnú zmes z bylín Tulsi a Kutki, môj manžel ju užíva proti alergii a postupne sa mu podarilo aj úplne vysadiť lieky ajurshop.sk :-)

inspirator

Imunitný systém nie konštantná veličina.
V hociktorom veku sa dá obrovsky nabudiť a znovu dopomôcť organizmu aby sa pozviechal.
V čom vidím ja hlavný dôvod absencie imunity ? Nielen stres, negatívne zmýšlanie, stále napätie - o tom vie každý - predsa s tým mnohí nič nerobia. Ale že hrubé črevo - ako hlavná zložka imunity je zanedbávané a o tom sa málo kedy rozpráva. Pritom vyčistenie hrubého čreva je veľmi veľmi dôležiým ozdravovacou ba až liečiacou metódou.
Ak budete chcieť jeden netipický ale o to užitočnejší postup sem môžem pridať. A nielen to , môže sa cez črevá aj liečiť medikamentmi zospodu a veľmi účinne - ten postup vám opíšem nabudúce ! Pozdravuje a dobré zdravie praje inšpirátor Štefan

inspirator

Imunitný systém nie konštantná veličina.
V hociktorom veku sa dá obrovsky nabudiť a znovu dopomôcť organizmu aby sa pozviechal.
V čom vidím ja hlavný dôvod absencie imunity ? Nielen stres, negatívne zmýšlanie, stále napätie - o tom vie každý - predsa s tým mnohí nič nerobia. Ale že hrubé črevo - ako hlavná zložka imunity je zanedbávané a o tom sa málo kedy rozpráva. Pritom vyčistenie hrubého čreva je veľmi veľmi dôležiým ozdravovacou ba až liečiacou metódou.
Ak budete chcieť jeden netipický ale o to užitočnejší postup sem môžem pridať. A nielen to , môže sa cez črevá aj liečiť medikamentmi zospodu a veľmi účinne - ten postup vám opíšem nabudúce ! Pozdravuje a dobré zdravie praje inšpirátor Štefan

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Imunita - základ pevného zdravia - Fórum - ZDRAVIE.sk