Asi buchnem

Príspevok v téme: Asi buchnem
kafe

Ľudia pomôžte mi! :D Mám strašný problém. Stále sa mi potvrdzuje, aký je život úžasný a že je neskutočne veľa bláznov, čo chcú spraviť svet lepším miestom pre život. Natrafila som na tento dokument:
www.youtube.com
Videla som z neho len pár minút, ale asi explodujem :D bože to je neskutočné! Sory, že je to len v angličtine, ale je to o bilionárovi, ktorý sa zaoberá tým, aby dal ľuďom čistú vodu, elektrickú energiu zadarmo a to o zdraví som moc nepochopila ale má nejakú predstavu ako predchádzať určitým chorobám. Ako.. takýchto vecí som už videla dosť, ale mňa udivuje, že ich je stále viac a VIAC, bože, to čo to tu bude za život o 100 rokov, veď tu bude raj na zemi!! :D
Nemohla som si to nechať pre seba, tak zdieľam.

hehe1

no pokym ho nezadupu do zeme vlastnici zdrojov fosilnych paliv, farmaceuticke firmy, monsanto atd, atd... bude to tazky a dlhy boj...

Mesačný princ

Takže ak budem chcieť pozerať tv tak budem šliapať do pedálov? :D Ale tak celkom fajn nápad. Asi si taký bicykel dám nainštalovať :)

diviak lesny

thanks a lot kafe. taketo temy tu nie su bezne ale ty si chytra baba takze ma to az tak neprekvapuje. ja si to pozrem urcite.
ak mas rada rozne zaujimavosti z roznych oblasti, aj z vednych, tak odporucam stranku TED.com. nie vsetky videa su zaujimave ale mnohe su.
www.ted.com