Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapalene hrdlo a mandle

Príspevok v téme: Zapalene hrdlo a mandle
GandalfCrew

Zdravím, od strednej školy (teraz mam 23) ma trapia stale začervenané mandle a podnebné obluky a dosť častý výskyt čapov lebo mandle sú dosť dieravé. V detstve som býval dosť často chorý s dýchacími cestami a s hrdlom, no teraz je to o čosi lepšie a nebývam často chorý len mi to dosť vadí hlavne tie čapy a neustála pachuť v ústach kôli tomu a popri tom aj stále plný nos a zatekanie hlienov do krku a od toho stále kašel + biely jazyk. Doktor mi len povedal že je to následok tých chorôb v detstve a nič mi na to nedal a ani ma neposlal na ORL (v karte mam na to napisane tonsilitis chronica). Skúšal som na to koloidne striebro na kloktanie + do nosa a nepomôhlo :( .Skúste poradiť nejaké dalšie nápady na nejaké domáce liečenie čo Vám zabrali. Ďakujeem

GandalfCrew

Skusim este nejaké veci ak to nepomôže tak sa necham vypisať na ORL vyšetrenie...ale vybratie mandli ma moc neláka,koli tej bolesti po operácii...

RNG

Nakazy popchadzaju najma z kvapockovej infekcie, co sa usadi v prinosnycy dutnach a odtial znova a znova nakazuje mandle, hrdlo, priedusku pluca a dokonca aj stredne ucho. Vyhubit sa da kvapkami roztoku citricidalu.
Sekundarne hlienove infekcie sa daju znicit oreganovcym olejom a odmaskovacmi ako NAC a serrapeptaza. Mnohe infekcie sa totiz zdruzuju do vacsich celkov a spolocne maskuju, takze na ich vyhubenie je ich treba odmaskovat, aby sa do nich vedeli dostat antimikrobialne latky v dostatocnom mnozstve.

GandalfCrew

vďaka za rady v najbližšom čase skočim za obvodným..no stými bylinkami asi bude trochu problém lebo som alergicý na peľ...aby som nedostal nejakú reakciu...

simka111

skus kloktať šalviovým a repikovým čajom, ja som mavala dosť silne angíny a toto mi pomáhalo, teraz ked som chora tak používam len bylinky, max. sprej Florsalmin(tiež šalvivový). K tomu teplý tvarohový zábal s rascou na krk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapalene hrdlo a mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk