Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naušničky pre dcérku

mifor

No ja som zas ľutovala, že som v detstve nemala prepichnuté uši. Ostatné dievčatá mali a ja nie. Až keď som mala tuším 16 rokov, tak som si dala nastreliť.

sewie

ja si myslim ze by sa dieta pre nieco take malo rozhodnut same. aj ked si to nebude pamatat, predsa len ide o zbytocnu bolest!ja som si dala prepichnut usi az v 17-ke :)

alicazazrak

tak asi to dáme hneď po pôrode teda, ale myslela som že tam im nejaké dajú... no nevadí, pohrabem sa na nete a snáď niečo pekné nájdem, ideálne nejaký kvietok s kamienkom alebo niečo také :)

Mi Ha Ne

najlepsie je to hned po porode. sestra to zmakne este kym budes v nemocnici, treba jej dat aj tie nausnicky..

a druh ? sme vybrali tie na zapinanie. je to sice tazsie, ale zdalo sa nam to bezpecnejsie. na napichovacich sme videli, len taku gulicku zo zadu a bali sme sa ze si to nejako odopne-. zo zaciatku jej tie nausnicky budu vadit tak sa bude dost o ne zaujímať.
Ale asi to je jedno bol to len náš pocit. :)

MamaPata

Ja som dávala prepichovať už pri pôrode a potom pri krste kúpili krsný rodičia také ktoré ja som si vybrala, pretože nechceli kupovať len tak lebo vôbec nevedeli aký je náš vkus a tak.. bolo to celkom vtipné nakoľko bývajú 200km od nás tak to muselo byť cez net a keďže sme mali obrúčky z izlato tak sme vybrali tam a zatiaľ spokojnosť, čítala som že niektorým sa rozopínali ale nám zatiaľ nie. ale čo sa týka toho prepichovania určite hneď po pôrode alebo potom naozaj počkať alebo to nastrelenie to je pár sekund.

jetotakk

U nas to bolo takto:Vedela som ze chceme dat malej nausky,ale po porode som bola uplne mimo-unavena v podstate cele 600nedelie som to neriesila.Ked mala 3mesiace tak som uz sa na to spytala doktorky a ona mi neodpurucila jej ich davat vtedy.Povedala ze bud je to fajn hned po narodeni alebo potom pockat kym bude mat 6mesiacov a potom niekedy.Tak ked mala cca 8mesiacov sme jej dali prestrelit uska a nausnice mala teda tie ktore jej dali v salone kde jej to prestrelovali a povedali mi ze 2mesiace nech jej ich nevyberam,kazdy den pokrutim.Po 2mesiacoch sme jej ich vymenili za take klasicke co dostala pri krste.Spokojnost:-)

emalea

ja môžem porovnať z vlastnej skúsenosti: staršej dcére som dala prepichnúť klasicky u detskej Dr., malinká mala cca 6 mesiacov, veľmi ťažko sa jej to hojilo, o 4 roky neskôr, keď sa mi narodila mladšia, tak som bola múdrejšia: tiež som jej dala prepichnúť uši keď mala zopár mesiacov, ale nie klasicky, ale nastrelením, u nás v meste to nechcel nikto urobiť, tak sme s manželom veru cestovali cez 100 km do Bratislavy na nejakú kliniku pri jazere už neviem názov, ale oplatilo sa: malú to vôbec nebolelo, nič nehnisalo, no paráda!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naušničky pre dcérku - Fórum - ZDRAVIE.sk