Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel vela pracuje, ako to vydrzat?

Príspevok v téme: Priatel vela pracuje, ako to vydrzat?
ssss.11

Ahojte, prosim vas o radu na moj problem. Ci sa vobec s tym da nieco robit, alebo musim mat ja vacsiu trpezlivost ?
Mam priatela cca mesiac a pol - starsi, uspesny muz kt.ma vysoke postavenie a pracuje od poobedia do vecera 22. Ja chodim do skoly, takze cez tyzden si iba volame, max.ma vytiahne na veceru raz za pracovny tyzden - a cez vikend sme spolu v sobotu. Ale stalo sa aj to, ze za 2 tyzdne sme sa videli len 2x...trapi ma to,chcela by som s nim viac. Ale co kvitujem, su tie telefonaty, zaujima sa neustale ako sa mam co robim atd.+ smsky.
Je velmi zodpovedny takze veci ze moze mat druhu prosim si nechajte pre seba.Ked som s nim, sprava sa aj celkovo vyzaruje s neho ze je zamilovany do mna.Gentleman, no takeho som nestretla este. Ale ako to vydrzat prosimvas?Mam chut ho vidiet kazdy den:-( stale viac mi chyba. Co by ste mi poradili? Velmi sa tesim ked si volame,ale to E sa nevidime mi dava pochybnosti - ze ako by to slo takto dalej.Zeny radi teoretizuju a robia si v hlave mišung potom..ved to poznate

12mesiacikov

Blueberry - to ma este nenapadlo, tolerovanim pocitacovych hier u mladych sa clovek pripravuje na tolerovanie prace na pocitacoch u starsich - to je uplne genialny postreh. :)

limmi

Od poobedia do 22 :D tak ty si dobre sprosta :D hadam ti za to ze ta chodi sukavat aspon dobre plati a nerobis to zadarmo

blueberryNN

12mesiacikov - mladi zas hraju pocitacove hry, a to tiez treba respektovat, nech maju v zivote vsetko, po com tuzia ;)) preto je najlepsie, ked sa to clovek nauci, vyuzije to v kazdej vekovej kategorii

blueberryNN

Respektuj ho taky, aky je. Nie si stredobod vesmiru, proste musis byt dospela a dat si dva a dva dohromady a proste nechat ho zit jeho zivot. Bud sa k nemu pridaj na jeho ceste zivotom alebo to nechaj tak. Vlastnit ani menit nikoho nie je cesta. Maj aj ty svoj zivot naplneny tvojimi zaujmami a povinnostami. Necakaj, ze ti ho naplni on. Proste sa to nauc.

stelma5

Pozri bud rada, ze dobre zaraba, to je ovela cennejsie ako keby si bola aj kazdy den s nejakym chmulom co ma par korun, vas vztah ma aspon buducnost a zmysel a to je zaklad. A inak co si vlastne myslis, ze sa daju zarabat peniaze len tak? Ze si odbije 8 hodin a moze bezat domov, aby si sa nenudila?

Hrac+

Lebo je to tak :-) cim ta zaujal? Mate spolocne hobby? Chodite spolocne na vylety? Na prechadzky len tak po meste, po okoli? Riesite spolocne kazdodenne veci/situacie?

Toto ti muzi nebudu pisat len tak, ale preto, lebo to poznaju. Aj ja mam viacero kamosov, ktori sa takto stretavaju so studentkami (popri svojich dospelych priatelkach). Najlahsie je povedat, ze robi od poobedia do 22. Lebo prave vtedy koncis skolu a vecer mas pravdepodobne vecierku od rodicov. A vlastne, kto vysokopostaveny ma taku zvlastnu prac. dobu dlhodobo? Daj si poradit, najdi si chlapca v podobnom veku, ktory bude pri tebe v dobrom aj zlom.

ssss.11

Ja o ziaden luxus nestojim, urcite nie preto som sa s nim dala dokopy,ale jasne ze muzi si hned myslia ze ked je mladsia zo starsim muzom - automaticky jej ide o peniaze a je zlatokopka. Najlahsie si je toto mysliet o zene. Zarobit peniaze si viem sama,a aj sama si viem kupit co potrebujem. Neviem podla coho usudzujes ze som milenka.

Zlamic

Nie si priatelka, si milenka. Mlada studentka a starsi uspesny muz ... Hmm. Zeny, ktore lubia peniazky, musia nieco na oplatku obetovat a to cas. Musis si ujasnit, ci chces, aby ti muz prejavoval pozornost casom stravenym s tebou alebo ti pozornost prejavoval luxusom (vecere, darceky atd.). Alebo ako sa hovori, akeho si chcela, takeho si nasla a vsetko mat urcite nemozes. Cize si v prvom rade ujasni vlastne priority.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel vela pracuje, ako to vydrzat? - Fórum - ZDRAVIE.sk