Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Autoimunitny zapal stitnej zlazy

Príspevok v téme: Autoimunitny zapal stitnej zlazy
TinaBO

dobry den prosím vas poradte mi mam autoimunitny zapal stitnej zlazy, doktorka mi chce nasadit euthyrox, ja nechcem, pozeram sa na tu vasu tinkturu, mam v tom dost zmatok, ci to vobec pri mojom ochoreni mozem, pretoze ja mam priznaky aj znizenej aj zvysenej stittnej zlazy, ale napriklad rednutie vlasov moze byt sposobene aj inymi vecami hm, len napriklad pri znizenej sa pribera, a ja nepriberam, mam rovnaku hmotnost, a menstruacia mi chodi pravidelne..Vylucila som lepok muku, tak nejak horsie chodím na velku stolicu..Poradte mi prosím ohladne tej tinktury, alebo lugolov?

Iren 1

Nie je pravda, že pri zníženej š.ž. sa len priberá, niektorí nepriberú a niektorí aj pri zvýšenej činnosti š.ž. priberú. Lenže túto nemoc by som nepodceňovala a začala sa liečiť a čím skôr tým menej škôd na organizme, ktorú š.ž. riadi.
A sú aj laboratorne testy....protilátky,TSH.Ft3 a Ft4?
Alebo sa vychádzalo iba s ultrazvuku?

TinaBo

LUlu dakujem len viete, problém to nerieši podľa mňa, od malička ma pchajú liekmi, ale problém neriešia..Odstranenie štítnej žľazy? POzriem to, ďakujem.

lulu28

Nevymýšľajte a lieky berte. Ako inšpirácia može slúžiť vyhľadanie diskusií na tému "odstránenie štítnej žľazy". U mňa to začalo tiež týmto ochorením, len sa mu nevenoval lekár... tešte sa, že Vaša doktorka to riešiť chce. Tá jedna tabletka denne Vás nijak nezaťaží.

lulu28

Nevymýšľajte a lieky berte. Ako inšpirácia može slúžiť vyhľadanie diskusií na tému "odstránenie štítnej žľazy". U mňa to začalo tiež týmto ochorením, len sa mu nevenoval lekár... tešte sa, že Vaša doktorka to riešiť chce. Tá jedna tabletka denne Vás nijak nezaťaží.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Autoimunitny zapal stitnej zlazy - Fórum - ZDRAVIE.sk