Chcem byť anorektičkou

Príspevok v téme: Chcem byť anorektičkou
lolly_pop

Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať skúsenejších ako som ja.Chcela by som vedieť ako sa znovu stať anorektičkou...totižto už som ňou v minulosti bola diagnostikovaná..lenže po rozchode so svojím priateľom som našla pochopenie v jedle a tak som veľmi pribrala...teraz už nevážim toľko koľko pred tým,ale stále nie som so sebou spokojná...vážim 53 kg a meriam 163 cm...prosím ak niekto má anorexiu poradťe mi nejaké tipy a triky ako sa vyrovnať s pocitom hladu,a nezjesť všetko po príchode domou.. :( Dakujem

Ivka277

To len ja som pochopila ze radsej chce byt anorekticka ako mat zachvatove prejedanie? Uprimne.. lepsia anorexia ako toto.presla som si aj tym,aj tym. Ja som sice zdrava uz rok no keby si mam vybrat tak tiez anorexiu. Ale takto cesta nevedie, musis sa zatat a ovladat svoju mysel. Ja som sa zaprela , aj som bola na nervy ale nemala som na vyber lebo uz neslo len o mna ale aj o dietatko kt.som nosila pod srdcom a kt.mi teraz lezi v postielke.Nespravila som to ani jediny x odkedy som vedela ze som v tom. Ked niekto chce,dokaze cokolvek. Nebud slaboch a mysli na druhych kt.ta potrebuju.inak...tv.vaha na tu vysku je aj tak dost nizka takze asi ani prejedat sa poriadne nevies.

ZlaPanda!!!

Maju pravdu, urcite ti to nestoji za to. Budes sa potom len zbytocne trapit a pokazis si tym cely zivot. Uz si sa z toho ako tak dostala tak sa do toho prosim ta viacej nedavaj. Mimochodom - prajem ti aby si sa aj nadalej nevedela ovladat a co najskor s tym skoncovala pretoze hladovkami si akurat poskodis organizmus.

lombardo1981

A čo takto: Chcem sa konečne začať normálne stravovať? To už si zabudla, aké to je perfektné neriešiť jedlo, svoju postavu, váhu či neexistujúce tukové vankúšiky? Aká je to pohoda dať si kúsok torty na oslave a neriešiť, že z toho údajne priberiem?

ukulalula

Uvedom si prosím, že ak do toho spadneš, tak velmi ťažko budeš hladať cestu von. Žial z vlastnej skúsenosti to viem. Nestojí to za to. Výčitky, únava, zlá imunita, neustála zima a to som napísala len špičku ladovca :/
Kolko maš prosím ťa rokov?

ddana

Netráp sa, spadáš tak či tak pod poruchy príjmu potravy, občas sa anorexia strieda s bulimickou fázou, hlavne v začiatkoch...

Filip TT

Podľa vylamuješ otvorené dvere. Ak nie si spokojná s tými parametrami, ktoré si uviedla, tak si anorektička.