Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam ist do noveho vztahu?

Príspevok v téme: Mam ist do noveho vztahu?
sunny565

Ahojte,myslite,ze je vhodne si zacinat novy vztah s muzom,ked som este myslienkami pri byvalom...do byvaleho som bola zalubena(cisto chemia) ale po tom,co mi spravil,by som sa k nemu uz nevratila..stale citim bolest...sucastneho mam uprimne rada a zniesom by mi aj modre z neba...mam do toho ist...? dakujem.-..

soffa

ja by som do toho vztahu isla.ved co ak je ten pravy?naco cakat?ved si povedala ze k byvalemu by si sa nevratila!tak naco cakat.treba brat veci take ake su.co ked pockas,a on si najde druhu.ktorej da to co tebe?ak je dobry,slusny,sprava sa uctivo a zniesob by ti modre z neba,lepsieho neneajdes.

Adnan

Ak si myšlienkami pri bývalom tak ho máš rada. Určite treba dať šancu na nápravu bývalému a neskákať hneď do neznámeho. Ono sa to nezdá ale hľadáš iba náhradu. Skús odpustiť popremýšľať láska nie je iba o modrom z neba....

Fleur-de-lis

záleží v akých myšlienkach. Keby tam ešte bola túžba po ňom, keby som vnímala, že mám tendenciu porovnávať tak skôr nie. Nemám rada prístup v tomto prípade, že klin sa klinom vybíja. Ak chcem aby mňa mal človek v úcte, tak sa snažím aj vnímať toho druhého rovnako a príde mi to nevhodné sa dávať dokopy s novým, keď nie som oslobodená od predošlého. Mne by sa nepáčilo byť s niekým, kto by ešte riešil ex.
Priateľstvu by som sa nevyhýbala, ale dávala by som si pozor na dôvernosti, čas o samote a podobne. Aby to ostalo na tej priateľskej úrovni pokiaľ by som vnímala, že stále riešim predošlého.
Možno je jednoduchšie ísť do nového vzťahu a nechať sa "láskať", ale nie je to podľa mňa voči tomu človeku fér.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam ist do noveho vztahu? - Fórum - ZDRAVIE.sk