Mam ist do noveho vztahu?

Príspevok v téme: Mam ist do noveho vztahu?
sunny565

Ahojte,myslite,ze je vhodne si zacinat novy vztah s muzom,ked som este myslienkami pri byvalom...do byvaleho som bola zalubena(cisto chemia) ale po tom,co mi spravil,by som sa k nemu uz nevratila..stale citim bolest...sucastneho mam uprimne rada a zniesom by mi aj modre z neba...mam do toho ist...? dakujem.-..

sewie

sunny 565, kolko sa poznate s tym novym? ved sa snad nejdes hned vydavat? ci? kludne mozte travit spolu cas, travit prijemne chvile, robit si spolocnost, ...nemusis to hned definovat ako vazny vztah a a ni to tak brat...postupne pomaly, uvidis co k nemu citis a podla toho sa rozhodni...ak sa ti paci a robi ta statnou, nevidim dovod preco by ste sa nemohli stretavat...

12mesiacikov

Skús to nechať na neho. Povedz mu, že ho máš rada, ale máš zranenie z predchádzajúceho vzťahu. Podľa mňa je to úplne normálna situácia, ktorú by mal pochopiť. Možno sa ti bude snažiť byť v tom oporou.

Doktorexitus

Asi najlepšie by bolo kým trochu vyšumia myšlienky na bývalého aby sa ti to neplietlo s tými novými. A podla čoho súdiš že by ti aj modre z neba zniesol?

trubiroh

NIe a ak ti mam pravdu povedat kazdy na zaciatku je taky ze by ti zniesol aj modre z neba ...a modre z neba nic nesuvisi s laskou ved uvidis sama ak dostane co chce potom si ta uz vazit nebude..si moc naivna