Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska na prvý pohľad, ale bez budúcnosti?!

Príspevok v téme: Láska na prvý pohľad, ale bez budúcnosti?!
Tanulienkaa

Ahoj,
mám 23 rokov a pracovala som na jednom mieste, kde si cirkusanti vybavujú rôzne papiere pri návšteve nášho mesta.
Doteraz som s tým nemala vôbec problém, ale bezhlavo som sa zaľúbila do chalana, ktorý pracuje v jednom cirkuse. Bola to láska na prvý pohľad a ako už len láska s cirkusantom môže trvať, tak je to láska na diaľku a u nás trvá vyše 19 mesiacov.
Vídame sa dosť málo, hoci cez zimu sme boli spolu takmer každý víkend. Ja poznám ich, on pozná už moju rodinu, máme sa radi, ale problém je v tom, že on sa tohto spôsobu života nevzdá.
V poslednej dobe veľmi uvažujem nad tým, či by takýto vzťah mal vôbec budúcnosť a aký život by som mala?
Doteraz som pracovala vždy na úrade a zrejme tohto by som sa musela vzdať.
Aký je váš názor? Viete si vôbec predstaviť takýto vzťah?

Nefritova

na to musis mat povahu. mne by to velmi vyhovovalo, stale byt inde, len momentalne som okolnostami bola donutena trcat na jednom mieste zo tri roky. uz sa tak tesim, ked odidem.
ale ide o to, cim by sa zivila, kedze nie si akrobatka atd. mozno nieco vyrabat a tam to ponukat, vyberat vstupne, vybavovat im povolenie vzdy ked niekde zakotvia, proste tie administrativno-propagacne veci... ale na to asi maju uz cloveka. a neviem, ci si aj na to taky typ, ci nemas radsej svoje jedno zazemie.
a vztah na dialku mne osobne by velmi, velmi vyhovoval, lebo klasicky vztah ma obmedzuje, ale zas keby mam deti, tak by mi vadilo, ze je vsetko na mne, potom by mi muz musel platit pomocnicku a nech si zas ide do sveta :D

sasopocmaran

zaujimava story, no co aj cirkusanti potrebuju zenu :)
Keby ste spolu chodili s tym cirkusom, co by si tam robila?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska na prvý pohľad, ale bez budúcnosti?! - Fórum - ZDRAVIE.sk