tehotna po antikoncepcii

ewelinka

ahoj julianka /mirettim/. nemusis sa bat ja som tiez vzsadila lieky len z toho dovodu ze chcem ist rychlo na matersku kvoly robote a manzel taktiez nezaraba ktoviekolko a este k tomu sa o mesiac stahujeme do noveho kde potrdujeme urcitu financnu rezervu. nebude to lahke ale p[ovedala som si ze poznam ludi ktory v horsich podmienkach vychovali dietatko.....kazdopodne nam prajem vela trpezlivosti...pa

julianka

ahojte.teším sa z vás buduce maminky, píšete pekné príspevky.beriem ešte HAK,no nedokážem ju vysadiť kôli jedinej veci...strašne túžime po bábetku , no máme aj veľký strach.Môj priateľ chce strašne babo..no naša momentálna situacia je asi taka:ja študentka VŠ, on pracuje, no nezarába miliony. bojím sa že by sme nezvládli túto ekonomickú situáciu...papa zaregistrujem sa ako mirettim

danila

ahojte vsetci, ja som vysadila antikoncepciu minuly mesiac, tento mesiac mi menstruacia meskala 12 dni, vcera som si robila test a bol pozitivny, takze sa tesim ze som tehotna. pozajtra idem k doktorovi aby mi to potvrdil. drzim vsetkym palce : )

msaj

ja som vysadila v marci, ďalší menzes som dostala až za 45 dní, a teraz už mi mešká zasa nejakých 8 dní, ale robila som si test, a bol negatívny, takže predpokladám, že kým sa to ako tak upraví, prejde aj zopár mesiacov, takže držím vám palčeky až sa čo najskôr zadarí

mika luka

zdravim, mne tiez vravela gynekologicka, ze mozem otehotniet hned po vysadeni, a ze sa mi zdvojuju vajicka, takze by som mohla mat dvojcata

dadula12

ahojte vsetci, ja som bola pred tyzdnom u gynekologa a vravel mi ze sa mozem pokusat otehotniet hned ako vysadim antikoncepciu

panika

mozete to skusat hned-ale je tu velke riziko viacplodovej tehotnosti. a po vynechani HAK bude menzes meskat mozno aj normalne, lebo sa musi obnovit ovulacny cyklus

shakt

Nejde o to,ci sa to podari,ale ide o to aby sa vyplavili vsetky ucinky HAK z tela-teda o zdravie babatka-preto je vhodne pockat tie tri mesiace a pocas nich sa este chranit-opytajte sa gyn.

shelly

ahojte, ja som antikoncepciu vysadila pred mesiacom, takze sa uz mesiac pokusame o babatko, viem ze sa to nemusi hned podarit, ale uz 5 dni mi meska menstruacia a co vy? mate skusenosti s otehotnenim po vysadeni antikoncepcie?