Ako si najst priatelku?

Príspevok v téme: Ako si najst priatelku?
Libertz

Zdravim, zvycajne nepisem nic na stranky tohto typu, ale dneska spravim vynimku. Moj problem je ze si neviem najst dievca, uz to trva cele roky ale byvalo to take s pauzami niekedy som skusal a niekedy som sa vôbec nestaral. Pred nedavnom som zacal chodit na vysoku skolu, so studiom som zatial spokojny (co je to hlavne pre vysoku skolu) no co sa tyka spoluziakov to je zatial nic moc. Pre porovnanie na strednej sme boli skvely kolektiv uz takmer od zaciatku. Taktiez mam za sebou za posledny rok dost blbe, nestabilne a komplikovane obdobie. V lete sa mi stala dost hnusna vec o ktorej pomlcim, ktora ma psychicky velmi zasiahla a potom som si povedal ze uz jednoducho koncim a nebudem sa starat. No dnes som sa dozvedel od môjho dobrého kamosa s ktorym sa poznam uz 15 rokov, ze sa mu zrejme nieco "rysuje" ale nijak som to neriesil, lebo my sme sa nikdy o týchto veciach nebavili. Vzdy som mal v tejto oblasti smolu asi alebo neviem niekedy mam pocit ze to je naschvál ze ma nikto nechce a ani ziadna pozitivne vyhliadky do buducna nevidim. Vseobecne vsak mozem povedat ze ludia co poznam ma vseobecne maju radi a s vacsinou si vychadzam dobre. No vzdy ked som nieco skusal na baby co i len sa porozpravat/viacej spoznat bolo vidiet ze absolutne nemaju zaujem, je pravda ze v tom niesom vôbec dobry skor opacne. Co sa tyka môjho vyzoru tam tiez absolutne netusim no myslim si ze sa neda povedat ze som uplne skaredy, ved predsa 1000 ludi 1000 chuti. Vdaka dopredu za akekolvek rady, snad sa mi sem niekto ozve.

Libertz

ivobrick: moj problem je podla vsetkeho v tej nervozite ale to je len na zaciatku, budem to muset krotit ale to pre mna neni zrovna jednoduche. Len tak pre zvedavost, ty si natom ako? Az mozem vedet.

ivobrick

Nechapem co mas za problem.
Vyzeras normalne, ani tie okuliare niesu problem.
Siltovku odloz.

To ze si vojensky naladeny (zaluba, oblecenie atd) je skvor vyhoda ako nevyhoda, aspon vieme ze niesi "prazdny mantak".

Moja skusenost je taka ze sa mozes snazit ako magor, davat si pozor co povies, ale ak budes nervozny a ako daky robot, zeny to vycitia..
Ked budes sam sebou, mily, drzy - do istej miery, dobra nalada - do istej miery atd tak si rychlo niekoho najdes. Rataj ale s tym ze byt sam sebou a hovorit co si myslis ma aj rizika - jedni ta budu nenavidiet, druhi/e milovat...

tess_00

Ale určite sa skús popýtať tých tvojich kamarátov alebo žien s ktorými si sa zoznámil aký postoj k tomu tvojmu problému majú oni lebo to je dôležité aby si počul aj ich názor ako na nich vplývaš keď ty sám si nevieš vysvetliť tento tvoj problém ... Každopádne ti želám veľa šťastia a hlavne nestrácaj nádej ! :)

Libertz

nooffense: Ja mam fuzy aj s bradkou akurat ze to tam neni videt. Mam proste taky styl no, mozno neskor aj zmenim. Co sa tyka oblecenia to je moja uniforma v tom som niekedy chodieval, ale inak sa obliekam uplne bezne ako ini ludia. A ano na tej fotke posobim tak divno ja viem preto som pisal ze nie som fotogenicky, a potom to tak vyzera. S tym som maval vzdy problem ze na prvy dojem nekedy posobim dost vazne, smutno ci nastvano... zalezalo hlavne aku som mal naladu to dost na cloveku spravi. Taktiez ja sa usmievam len ked je zabava/sranda vtedy sa nasmejem s ostatnymi az donemoty, inak ani nie je to tak u mna v podstate cely zivot. Som skratka takej povahy. Taktez mozem o sebe povedat ze som vojensky naladeny chalan, vzdycky som bol tak mozno aj z toho vyplyvaju moje sposoby, postoje a tak.

Libertz

tess_00 dik za rady, s tym sebavedomim som uz tiez skusal, no asi to nejako neviem lebo potom som zas posobil az namyslene som sa dozvedel... Inak si myslim ze sebavedomie mam tak v norme aj ked je pravda ze castokrat je toho malo. Zalezi na viacerych faktoroch no...

nooffense

Nemaj samotné fúzy, buď aj s bradou, alebo úplne oholiť. Oblečenie bolo asi k situácii, ale volila by som niečo jednoduché obyčajné bez tej šiltovky. Okuliare skús vymeniť za šošovky, ale nie je to nevyhnutné, len taký tip. Ten úsmev by to tiež vylepšil. Inak akože si pekný, akurát pôsobíš trochu strašidelne na tejto fotke, že človek nevie, čo má od teba očakávať. Texty som nečítala. Možno neskôr.

tess_00

Tak čo sa týka tvojho vzhlad to ti ako žena môžem potrvdiť že v tvojom vzhlade problém nebude ale treba sa viac usmievať každý je s úsmevom o moc príťažlivejší tak len do toho ! :)

Citujem :" Co sa tyka môjho vyzoru tam tiez absolutne netusim no myslim si ze sa neda povedat ze som uplne skaredy, ved predsa 1000 ludi 1000 chuti. " nezaškodilo by ti viac sebavedomia možno aj to tie ženy odrádza :) Ale nepoznám ťa čiže takto nedokážem zhodnotiť v čom bude ten tvoj problém so ženami , najlepšie by bolo sa na to priamo spýtať dobrého kamaráta alebo kamarátky čo si o tom myslia oni , predsa len ťa oni lepšie poznajú a možno to na tebe spozorovali . Alebo keby si sa skúsil popýtať tých žien s ktorými si za stretol a viac sa ti už neozvali , napísať im , čo ich na tebe odradilo.

tess_00

Ale tak nejaká fotka by sa hádam našla kludne aj pár rokov stará ... No tak dala by sa asi vymazať to chápem že ju tu nechceš nechať .. ale keď to sám posúdiť nevieš kam zaradiť tvoj vzhlad tak by si to mohol nechať na druhých nech ti aj prípadne poradia ..ale samozrejme rozhodni sa sám a keď nechceš tak nič sa nedeje :)