Ako si najst priatelku?

Príspevok v téme: Ako si najst priatelku?
Libertz

Zdravim, zvycajne nepisem nic na stranky tohto typu, ale dneska spravim vynimku. Moj problem je ze si neviem najst dievca, uz to trva cele roky ale byvalo to take s pauzami niekedy som skusal a niekedy som sa vôbec nestaral. Pred nedavnom som zacal chodit na vysoku skolu, so studiom som zatial spokojny (co je to hlavne pre vysoku skolu) no co sa tyka spoluziakov to je zatial nic moc. Pre porovnanie na strednej sme boli skvely kolektiv uz takmer od zaciatku. Taktiez mam za sebou za posledny rok dost blbe, nestabilne a komplikovane obdobie. V lete sa mi stala dost hnusna vec o ktorej pomlcim, ktora ma psychicky velmi zasiahla a potom som si povedal ze uz jednoducho koncim a nebudem sa starat. No dnes som sa dozvedel od môjho dobrého kamosa s ktorym sa poznam uz 15 rokov, ze sa mu zrejme nieco "rysuje" ale nijak som to neriesil, lebo my sme sa nikdy o týchto veciach nebavili. Vzdy som mal v tejto oblasti smolu asi alebo neviem niekedy mam pocit ze to je naschvál ze ma nikto nechce a ani ziadna pozitivne vyhliadky do buducna nevidim. Vseobecne vsak mozem povedat ze ludia co poznam ma vseobecne maju radi a s vacsinou si vychadzam dobre. No vzdy ked som nieco skusal na baby co i len sa porozpravat/viacej spoznat bolo vidiet ze absolutne nemaju zaujem, je pravda ze v tom niesom vôbec dobry skor opacne. Co sa tyka môjho vyzoru tam tiez absolutne netusim no myslim si ze sa neda povedat ze som uplne skaredy, ved predsa 1000 ludi 1000 chuti. Vdaka dopredu za akekolvek rady, snad sa mi sem niekto ozve.

Libertz

praveze aj zmenil, hned ako sa clovek prestal vyvijat... vies ale nechce sa mi to sem moc davat, takto na verejnost.

tess_00

To chápem aj ja to mám rovnako ale vážne nemáš žiadnu foto trebárs ešte zo strednej školy ? Nejak extra si sa odvtedy asi nezmenil

Libertz

Ziadne dalsie rady? Cakal som ze sa to rozbehne viacej, no nic... stale neviem co dalej uz robit, uz proste niekedy nevladzem

Libertz

blueberryNN: vdaka za prispevok, ako ma to urcite viacero faktorov to ze sa mi nezadarilo a podla mna jeden z nich je urcite ten ze ked som nervozny alebo co tak posobim tak blbo, no ako vsetci vieme vela veci nie su take ako vyzeraju a to plati aj u ludi, s tym mam osobne uz dost skusenosti. Skoda ze to proste niekedy neviem zvladnut to co zo mna vyzaruje, tam je asi podstatna cast problemu si myslim.

blueberryNN

Uz som tu davno necitala tak normalny pohlad na seba sameho a svoju situaciu. Problem, ktory mas ty, ma neskutocne vela mojich kamaratov a kamaratok. Zivot nie je zoznamka a niekedy to proste dlho trva, kym stretnes osobu, s ktorou si padnete do oka. Zvycajne si postupom casu najdu partnera/partnerku aj ti, ktorym sa dlho nedari. Ono sa to zvykne menit vsetko okolo 26 rokov plus minus, proste nakoniec to klapne takmer u kazdeho. Clovek sa stale vyvija a nabera zivotnymi skusenostami aj viac sebavedomia. Takisto z predoslych nezmarov si beries urcitu skusenost a nabuduce to uz bude lepsie, pretoze sa ucis (aj ked si to mozno neuvedomujes). Nemam z teba pocit, ze si divny, preto si myslim, ze to je skutocne iba otazka casu.

Libertz

Vinnie: hmm tak to ja zase nemozem povedat o tych paroch ja narozdiel od teba poznam dost parov vo svojom okoli co si ziju dobre a urcite to neni pretvarka. Ach Boh vie co este bude, kolkokrat uz mam toho celeho pokrk.

InyProblem

Ja zas mam uplne iny problem nemam problem zenu dostat do postele ale mam problem snou fungovat inak ako v posteli partnerky su spokojne a dokonca chceli by vztah ale zenu co dostanem do postele a ani sa nepozname viac je uz z principu nevhodna ako partnerka a ja ich viem balit len na to. Cize aj taky psychicky blok existuje ale uz to riesim so psychologickou ......

Vinnie

Tiež som na tom podobne ale ked vidím dnešné páry ako fungujú tak ma to iba odradzuje poznám minimum párov, v ktorých sú naozaj obidvaja šťastný väčšina sú iba pretvárky, klamstvá a byť vo vzťahu je pre nich in i ked nie sú šťastný. Ked sa pritrafí nejaká, ktorá by to možno aj chcela skúsiť tak v tom nevidím budúcnosť a som človek čo sa nerád pretvaruje tak do toho nejdem a s osobami, s ktorými by som si vedel predstaviť budúcnosť tam vždy vznikne nejaká prekážka priateľ či vzdialenosť. Proste zostáva iba dúfať, že nájdeme tú pravú pre nás.