Tentokrat sa stracam

Príspevok v téme: Tentokrat sa stracam
michal555

Tak som tu zas a znova s novym objavom, spoznal som jedno dievca ktore sa mi velmi paci a sme dusevne naladeny na rovnaku vlnu, podobny zivotny styl a zaujmy. A vedel by som si s nou predstavit nieco vaznejsie. No presnejsie povedane ked si na nu spomeniem tak mi zovrie zaludok. A tu zacina problem. Nestava sa mi ze by som pri nejakej zene citil take motyliky ako pri nej a z toho zostavam dost zmateny. Presnejsie povedane ze som sa pristihol ze robim uplne chyby a nechcem to posrat hned na zaciatku. Ked randim s nejakou kockou ale je to take vlazne tak sa aj hram, viem co robit, som v pohode a postupne citim ze aj ona sa chyta a jej zaujem zacne prevysovat ten moj co je pre mna uplne idealna situacia lebo ziskavam istotu a viem ju dostat kam chcem. No teraz som strateny, pristihol som sa ze davam si pozor co poviem, nekomunikujem tak uvolnene, som pri nej nervozny a neviem co spravit, ci ju volat von, alebo sa neozyvat a dat jej priestor. No pripadam si ako pred 10timi rokmi ked som zacinal balit baby, ale tato ma fakt dostala. Poradte jak zostat nohami na zemi, neuletiet a ziskat ju.

michal555

ved ano, ale Moireal to zacala prekrucat. Vsetci namotavaju, mna vela zien namotalo, ja som namotaval, vas niekto namotal, proste kazdy zazil nejake sklamania, tak to je. Niekedy to je umyselne a niekedy az pri dlhsom poznavani zistite ze s tou osobou by to bola iba strata casu. To je jedno, uz nech to chape kazdy po svojom. Pravda je taka ze ano zalubil som sa, a rozhodne ju nechcem namotavat.

Moireal

Yup. Sam si to popisal o tom namotavani. To nieje velmi slusne podane, najprv sa snazis vyzniet ako frajer a potom zrazu, ja nic, ja som slusnucky. Sak tvoja vec. Nehraj hry a prijmi fakt, ze si sa konecne zamiloval, ved to je pekne, ked citis tu pritazlivost, tak nechapem, v com je problem. A ked to nevyjde, vyjde s druhou.

michal555

Moireal a odkial vies co som doteraz predvadzal? poznas ma tak dobre? Je rozdiel byt frajer ktory nerespektuje druhych a byt sebavedomy, poznat svoju hodnotu, vediet sa zaradit a vediet na co mam a na co nemam, nemyslis?

Moireal

Chlap straca na atraktivite, ked si je prilis isty sam sebou. Teda to, co si doteraz predvadzal. Aspon mna take chovanie odpudzuje. Mam rada uvolnenych chlapov, ale nie takych, z ktory ide:"som frajer a blabla.."

michal555

sewie, ja viem, tak mi treba. Je to karma. Namotaval som sice ale to mas tak ze vazime si tie veci ktore ziskavame tazsie. Zena straca na atraktivite ked prilis prejavuje zaujem, drobne naznaky zaujmu su uplne v poriadku, to aspon pomoze sa chlapovi zorientovat. No a cim stracaju na atraktivite chlapi by ste mi mohli povedat aby som sa tomu vyvaroval :D

sewie

sorry Michal , ale HAHA! vyzeras ze rat namotavas a potom nechas tak, na taketo chovanie je len jeden liek a ty si ho prave dostal...prosim uzi si tu druhu stranu ked ty si viac z niekoho mimo ako ona z teba....mozno tym ze to nebudes mat lahke konecne tvoj zaujem pretrva...
lebo to je preco tvoj zaujem zhasne...nemas tam vyzvu, dievcata sa ti ozvyaju same...lov skoncil, zaujem tiez...
chces radu? dychaj z hlboka a chovaj sa ako gentleman...a bud pripraveny na moznost ze tato mozno "do teba" nebude....