Tentokrat sa stracam

Príspevok v téme: Tentokrat sa stracam
michal555

Tak som tu zas a znova s novym objavom, spoznal som jedno dievca ktore sa mi velmi paci a sme dusevne naladeny na rovnaku vlnu, podobny zivotny styl a zaujmy. A vedel by som si s nou predstavit nieco vaznejsie. No presnejsie povedane ked si na nu spomeniem tak mi zovrie zaludok. A tu zacina problem. Nestava sa mi ze by som pri nejakej zene citil take motyliky ako pri nej a z toho zostavam dost zmateny. Presnejsie povedane ze som sa pristihol ze robim uplne chyby a nechcem to posrat hned na zaciatku. Ked randim s nejakou kockou ale je to take vlazne tak sa aj hram, viem co robit, som v pohode a postupne citim ze aj ona sa chyta a jej zaujem zacne prevysovat ten moj co je pre mna uplne idealna situacia lebo ziskavam istotu a viem ju dostat kam chcem. No teraz som strateny, pristihol som sa ze davam si pozor co poviem, nekomunikujem tak uvolnene, som pri nej nervozny a neviem co spravit, ci ju volat von, alebo sa neozyvat a dat jej priestor. No pripadam si ako pred 10timi rokmi ked som zacinal balit baby, ale tato ma fakt dostala. Poradte jak zostat nohami na zemi, neuletiet a ziskat ju.

michal555

Nic. Ked spoznam nove dievca tak neviem o nej nic, spusti sa medzi nami interakcia ja zistujem aka je, ci sa mi paci a ci by sme sa k sebe hodili. Podla toho je aj moj zaujem, viem ze ked nie som z nej taky domotany tak som v pohode, doberam si ju, hram sa s nou na co reaguje pozitivne lebo to zrejme od ostatnych chlapov nedostava a rada sa stretava so mnou, sama sa ozyva, no a postupne si uvedomim ze nema zmysel to s nou natahovat a vyciti to. S niektorymi zostanem kamarat, obcas sa stretneme a niektore odidu do stratena.

Filip TT

Michal, pises, ze ked je to z tvojej strany "vlazne, postupne citim ze aj ona sa chyta a jej zaujem zacne prevysovat ten moj co je pre mna uplne idealna situacia lebo ziskavam istotu a viem ju dostat kam chcem."

Prepac, ale chcem sa opytat: ked tie dievcata, ktorych zaujem o teba prevysil tvoj zaujem o nich a dostal si ich tam, kam si chcel, co potom s nimi robis?