Nechcem s ním spať

Príspevok v téme: Nechcem s ním spať
trapimato

Dobrý večer. Trápi ma jeden problém. Mám po 20-tke a som panna. Priateľ je odo mňa starší, mal už partnerky. Nenúti ma do ničoho, dáva mi čas. Nechcem s ním spať, pretože si myslím, že ak to urobím, spácham hriech a Boh ma potrestá. Priateľa mám veľmi rada a viem, že tento ,,problém" by som mala pri každom chlapcovi. Verím v Boha, chodím do kostola, ale odmalička mám zakorenené, že až po savdbe (pričom rodičia, ani starí rodičia to nedodržali). A vždy keď idem na spoveď, kňaz sa ma pýta či mám priateľa a neustále vyzvedá čo s ním robím. A potom mi káže o tom, že to sa má až po svadbe, Boh to tak chce. Ak sa prehreším, tak je to veľký hriech.
Prosím, pomôžte mi :/ ďakujem

-------

Ja som napisala ,,kludne s nim spi'' co je na tom? Nepoviem keby to napisem takto: okamzite sa s nim vyspi este dnes!"
To len ty tu tlacis kaleraby do hlavy recami ktore si vymyslela cirkev...
Zakladatelke: nerad sa o to s ludmi. Rob ako ty citis.

anjelik *

Myslím, že dôvody, prečo kresťanstvo bazíruje na dodržiavaní *čistoty* až do manželstva, boli veľmi dobre vysvetlené vo videu, ktoré pridal Ovečka. :o)
Okrem Filipa už asi aj všetci pochopili, že v tejto téme nejde o dodržiavanie nejakého Desatora, ale o to, že slečna má partnera, ktorý sa je vlastne ani nijak nepáči a ani ju nepriťahuje. A tak zase raz z núdze vznikla cnosť.:o))

Filip TT

Sewie, ty tuto dikusiu vnimas takto? Ja ti vidim inak:

daniuska 16.10.15 17:37
Par sedeni u psychiatra by ti iste pomohlo.

bohoslužba 16.10.15 17:45
Tak smelo do toho, nikto ťa nepotrestá.

012347 16.10.15 22:02
takze urcite si to vyskusajte pred svadbou a tomu fararovi nic nevrav

------- 16.10.15 22:28
Kludne s nim spi :)

To som vybral len tie, ktore "tlačia" priamo. Takmer všetky ostatné príspevky hovoria zhruba toto: buď cudná ak chceš, ale nič tým nezískaš. Čiže oberajú o motiváciu. Mať 20 a povedať že som panna z vlastného presvedčenia nie je dnes také celkom easy.

dvojpes

klucove je to, ze pre zenu je sex skor prostriedok, ako od muza nieco ziskat, kedze sex sam o sebe nema pre zenu ani zdaleka taky vyznam ako pre muza.
vlastne ide o to, ako zeny naucit, co najlepsie obchodovat so svojim telom.
no a najvacsi mozny zisk je pre zenu celozivotny, pravne potvrdeny a spolocensky vymahatelny zavazok nejakého muza, ze sa o nu bude starat.
tento obchodnicky duch bude asi pozostatok toho, ze krestanstvo vlastne zalozili Zidia :)

Fuck It

Presne tak Sewie, ty by si bol najradsej keby to vsetci az po svadbe. Kazdy ma slobodnu volu, toto su intimne a kazdeho sukromne veci kedy bude mat sex. Je to jej vec, s takoutou vecou by sa ani nemala s niekym radit.

Fuck It

Nj, Filip TT - prenho ma iba ta zena hodnotu, ktora je este panna alebo to robila az po svadbe :D nieje ti jedno kedy to kto ma? Narozdiel toho sa musis zapajat do tychto tem a pisat tieto krestanske veci... To na krestanoch neznasam. Ked je sex z lasky tak nech ho ma kto kedy chce a nikomu tym neublizi. Fakt taketo prispevky...

sewie

Filip TT, ak som dobre citala, tak prave kamaratky jej hovoria aby robila tak ako citi a nesla proti sebe! cize ak sa rozhodne ostat panna do svadby, schvalia jej to...ak nie, tak isto-hlavne ked sa rozhodne sama...jediny kto ju tlaci jednym smerom si ty!