Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi caste bolesti hrdla - streptokok

Príspevok v téme: Velmi caste bolesti hrdla - streptokok
xvcxxx

Velmi casto ma boli hrdlo a zakazdym ked mi doktorka spravi vyter z tonzil, tak je tam nejaky streptokok. Vacsinou mi predpise antibiotika, ktore nezaberu, potom dalsie a dalsie a vacsinou zaberu az tie druhe ci tretie. Potom po vylieceni staci ze vypijem nieco studene a sytene a som zas tam kde som bol. Uz som bral tolko antibiotik, ze co ja pojem za rok, tolko niekto za cely zivot nezoberie.
Da sa toho nejak zbavit ? Alebo da sa to vyliecit aj inak nez antibiotikami ? Cesnak, zazvor ? Nechcem kazdy mesiac brat 2 antibiotika.
Alebo si dat vybrat mandle ? Pomoze to ? Obvodna tvrdi, ze ano. Ale na krcnom mi povedali, ze nemam zvysene ASLO, takze nie je to take jednoznacne, kedy by povedala ze urcite ano.

RNG

Infekcie na mandliach mozu byt viacere aj odrazu.
Ale mandle nie su zdroj nakaz, ale vzduch tj kvapockova infekcia v nom, co sa prave usadi casto permanentne v prinosnych dutinach kde sa neda vyhubit prakticky nicim branym ustne
Da sa vyhubit ale kvapkanim roztoku citricidalu do nosa, pripadne ked sa jedna o hlienovu infekciu, tj taku co zije z hlienov a v hlienoch odporucam na to brat NAC serrapaptazu a najma oreganovy olej v entericky pokrytych kapsuliach v davke, co to da 3 x 200 mg carvacrolu.

galjo

Ja mám ten istý problém - mandle mi už vybrali a žiaden pokrok nevidieť v liečení. Nedaj si vybrať mandle a vodu musíš piť len nejakú pramenistú bez bubliniek.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi caste bolesti hrdla - streptokok - Fórum - ZDRAVIE.sk