Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som lesba?

Príspevok v téme: Som lesba?
Terezka123

Ahojte mam 16 rokov a momentálne som na intráku už asi dva mesiace a doteraz zom bola presvedčená že som hetero a lesby sa my hnusili dokonca už len pomyslenie na to ale teraz som išla na ten intrák a tak je pár lesieb (o ktorých viem) a sú každý deň u nás na izbe a všimla som si že keď som išla do sprchy (samozrejme len v spodnom pradle) tak si ma dosť obzerali a davali mi potom také divné otázky ako keby chceli vedieť či som aj ja lesba a ja som nad tým začala dosť rozmýšľať a pochybovať či som hetero pretože som si začala predstavovať sec s lesbami a veľmi ma to láka a chcela by som vyskúšať sa boskavat s nimi a začala som sa vždy keď boli u nás na izbe prezliekat alebo ísť do sprchy len aby ma vydeli v spodnom pradle a začala som si ich viac všímať a chcela by som aj možno s jednou chodiť ale som hrozne zmätená lebo chalani sa mi stále páčia ale začali ma oveľa viac zaujímať baby ale mám také chvíľky keď som s pekným chalanom že myslím len na nich ale po tom ako odíde tak zas myslím na baby... som podľa vás lesba lebo ja som hrozne zmätená... poraďte prosím..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som lesba? - Fórum - ZDRAVIE.sk