Tráviace ťažkosti

Príspevok v téme: Tráviace ťažkosti
coco70

Ahojte, pokukala som už veľa stránok ale stále si neviem rady. Mám tráviace ťažkosti, ktoré mi dosť komplikujú život. Tieto problémy začali, keď mi zistili intoleranciu laktózy. Strieda sa u mňa hnačka so zápchou, je to tak že buď sa najem a okamžite musím na záchod alebo mám zápchu a viete aké to je. Bolí ma brucho, mám ho tvrdé, som nervózna a cítim sa na prasknutie. Je to o to horšie že som študentkou strednej školy, mám 18 a už mám dosť vymeškaných hodín kvôli problémom s bruchom. Chcela by som nejakú radu, od čoho by sa mi upravilo trávenie alebo niečo proste..Ja aj veľa stresujem zo školy takže .. Ďakujem :)

lulu8383

ahoj, ja som tiez alergicka na mliecne vyrobky, problemy mam to iste co popisujes ty, mne pomohla dieta, konkretne som skusala raw stravu to je surova strava, kupila som si knihu raw kreacie od plejady, pozri sa na nu a vyskusaj nieco take.

debbie12

Ešte som si spomenula na otca, ktorý pije pepsi keď ho bolí žalúdok - že vraj obsahuje pepsín, enzým čo pomáha s trávením, ale to si nie som istá. Inak sorry za nefunkčný link... Tu to je

www.nabytok.sk

debbie12

Tráviace ťažkosti môžu pochádzať aj zo zlého spánku. Väčšinou je to teda neodstatočná dĺžka spánku, zlá posteľ alebo dokonca bok, na ktorom ležíte. Keď vás bolí brucho, treba si ľahnúť na ľavý bok, na nie príliš mäkký, ale zas ani tvrdý matrac. Ja som si kupovala tento Triflex od www.nabytok.sk a odkedy ho mám, čisto rozdiel v spánku...k lepšiemu samozrejme :)

LMarika

Mat len jednu jedinu intoleranciu je skor zriedkavo sa vyskytujuci jav. Ak uz niekto nejakou intoleranciou trpi, zvycajne ide o kombinaciu viacerych intolerancii. Takze to nemusi byt len laktoza, ale aj mliecna bielkovina, psenica, gluten, kukurica, ovocne cukry ako fruktoza a sorbit, konzervacne latky, potravinarske farbiva a dalsie umeliny... Napriklad ja mam nasledovne intolerancie: laktoza, gluten, mliecna bielkovina, psenica, kukurica, slnecnica, makrela, horcica, hrach, pistacie, vajecny bielok, ovocne cukry... A niektore dalsie, ale nebudem to tu dopodrobna vsetko rozpisovat. Ako som sa dopracovala k tejto diagnoze? Okrem gastro vysetrenia som si dala urobit test na potravinove intolerancie na Interklinik v Bratislave. Test obsahoval 220 potravin a stoji 420 € pre samoplatcov a 370 € pre tych, ktori maju Vseobecnu zdravotnu. Dalej som absolvovala v Rakusku testy na fruktozu a na sorbit formou dychovych skusok. No ak sa ti 370 € zda vela, existuju aj lacnejsie verzie testu na potravinove intolerancie s mensim poctom potravin. Jednym z nich je Food detective. Je to domaci test na intolerancie a obsahuje 46 zakladnych potravin. Stoji okolo 80 € a zozenies ho v lekarni a ak nie, tak da sa objednat aj cez internet. Tieto testy s viacerymi potravinami vsak neobsahuju cukry. Takze fruktozu a sorbit obsahovat nebude ani jeden z nich, to znamena, ze ak ti v teste Food detective vyjde, ze nemas intoleranciu na jablko, tak v skutocnosti jablko obsahuje tri alergeny, na ktore moze existovat intolerancia. Su to frutoza, sorbit a jablkovy alergen a test ti ukazal iba to, ze na jablkovy alergen intoleranciu nemas, ale ak ju mas na sorbit, tak sama budes citit, ze ti jablko sposobuje tazkosti. V jednej nemeckej knihe o intoleranciach som citala, ze mat intoleranciu na sorbit je uz takmer bezny jav a nie choroba, vraj 80 % otestovanych osob ju ma. Na intolerancii na sobrit je zakerne to, ze sorbit sa od organizmu vstrebava pomaly, to znamena, ze aj reakcia organizmu prichadza akoby oneskorene, cize ty zjes velikanske jablko a tie krce v bruchu s hnackami a s plynatostou sa ti zacnu az o nejake 4 hodiny po zjedeni toho jablka a ak si medzitym zjedla nieco ine, tak sa mozes mylne nazdavat, ze ti problem sposobila ta ina potravina, ktora bola ako posledna tebou zjedena, no nemusi to tak byt. Sorbit sa nachadza aj v susenom ovoci, kde ho je dokonca 5-x viac ako v cerstvom. Susene jablka by ta zabili, ak mas na sorbit intoleranciu. Sorbit sa nachadza aj v bielych tabletkach, ktore sa davaju do kavy namiesto cukru, v zuvackach, v cukrikoch Orbit a inych, podobnych "zubnych" cukrikoch, v zubnych pastach, v makkych kolacikoch a croissantoch a zemlickach a chlebikoch zabalenych v sacku, ktore su trvanlive, lebo sorbit viaze na seba vodu, preto sa ako konzervacna latka casto pridava do peciva, dalej sa sorbit nachadza v marmeladach a v ovocnych stavach, casto aj v zavaraninach, ktore nie su sladke, napriklad v nakladanych uhorkach, ale najdes ho aj v sackovych polievkach, je takmer vsade, je takmer vo vsetkych polotovaroch. Mrazene torty, strudle, kolaciky... Umyla si si zuby? Poriadne viackrat po umyti vyplachni vodou. Ak nevyplachnes, sorbit zo zubnej pasty sa ti zmiesa so slinami a ty ho prehltas, cim si iba zbytocne nicis crevo. Aj ustne vody obsahuju sorbit, lepsie je ich radsej nepouzivat, lebo ak ich pouzivas, prehltas sorbit. Sorbit sa oznacuje ako sorbit, sorbin, sorban, E 420, kyselina sorbinova, sorbitol... a tak podobne. Najdes ho v takmer vsetkych sladkostiach bez cukru pre diabetikov a aj v mnohych beznych sladkostiach s cukrom. Je to ovocny a zaroven aj v alkoholicky cukror, takze aj v alkoholickych napojoch je sorbit. Zubom sorbit neskodi, ale traviacemu systemu ano, pokial mas nan intoleranciu. Najdes ho aj v zmrzline. Otestovat sa nan mozes dat v Rakusku formou dychovej skusky. Vysetrenie si vsak kazdy ucastnik testu musi zaplatit sam, lebo poistovne ho nepreplacaju ani ludom pracujucim v Rakusku, ktori su tam poisteni. Jedna dychova skuska na sorbit stoji v rozmedzi od 30 do 60 €, ako na ktorej klinike, treba si zavolat a informovat sa ohladom ceny. Nemciny sa neboj, ale radsej sa spolahni, ze zdravotne sestry vo Viedni vedia po slovensky :) Ja som mala kedysi tiez traviace tazkosti, ktore nemali konca-kraja a dnes uz zijem bez nich. Stacilo urobit radikalne zmeny v strave. Napriklad ja konzumujem iba prvotne potraviny. Rajcinu ano, kecup nie. Bravcove na rezne (varim si sama) ano, pastetu nie, salamu nie, sunku nie. Salat ano, ocot nie, balsamico nie. Sojovu omacku nie, marmelady nie, z ovocia obcas zjem maliny, aj to len v malom mnozstve, ale malinovu marmeladu nie a malinovu stavu z obchodu tiez nie. Pol kila masa za den zjem a jem vsetky druhy masa. Varim si 3-x za den a nemam s tym problem, zvykla som si. Jem kasicky ryzove, pohankove, prosove, ale aj polystyrenove chlebiky, ryzove, gastanove, quinoove, pohankove... Jem zemiaky, ryzu a rozne druhy zeleniny, ktore mozem..., z polievok masove a zeleninove vyvary s ryzovymi cestovinami...
POTRAVINY VO VSEOBECNOSTI NAJCASTEJSIE SPOSOBUJUCE INTOLERANCIU: laktoza, mliecna bielkovina, psenica, kukurica, gluten, sorbit, zemiaky, ryza, cervena fazula, soja, vajecny bielok.
HISTAMINOVA INTOLERANCIA - ide o chorobu, ktorou je nedostatok enzymu, ktory sa vola diaminooxidaza a tento enzym je zodpovedny za travenie vysokohistaminovych potravin, co su takmer vsetky. Patria sem napriklad kyslomliecne vyrobky, soja, vino, paradajky, bazalka, citron, kava, spenat, kakao, vsetky polievky vytiahnute z chladnicky (v ramci varenej stravy je povolene konzumovat iba cerstvo uvarene jedla...), dalej sem patria hriby, ryby ine ako cerstvo chytene, strukoviny... je toho velmi vela. Ak clovek trpiaci histaminovou intoleranciou predsa len chce nieco z toho zjest, musi s jedlom uzit liek Daosin, ktory obsahuje potrebny enzym, je vsak drahy. Na histaminovu intoleranciu ta vysetri alergolog z odberu krvi.
Tak vidis, caka ta este kopa vysetreni a ak ich uz budes mat vsetky za sebou, tak nam sem napis a daj vediet, ako ti to dopadlo :)