Chcem zmeniť svoje myslenie aj život

Príspevok v téme: Chcem zmeniť svoje myslenie aj život
behappy1234

ahojte.. chcem sa vás spýtať pomohla vám v živote zmena myslenia? urobilo to vo vašom živote niečo prevratné? Napríklad v oblasti zdravia či vzťahov? Pristihla som sa totiž pritom že v poslednej dobe veľmi negatívne myslím a mám pocit že to do môjho života vnáša negatívne veci..taktiež mám zo všetkého nového strach a vždy sa obávam dopredu a už myslím nato ako zle veci dopadnú..ako to zmeniť? dakujem

omg...

ten film nizsie.. to je jedna z najvacsich motivacnych hluposti ktore asi existuju, hotovy teleshoping na stastie:D
"muzete mit cokoliv chcete. cokoliv. bohatstvi, stesti i zdravi":D

makaku

Odporucam ti stiahnut Eckhart TOlle na uloz to,zmeni ti tvoje myslenie...ukaze ti cestu,a tie prave hodnoty v tvojom zivote...len musis pozorne pocuvat

atra

Ahoj behappy1234, pridávam sa k tebe, tento istý problém mám aj ja, už dopredu si vytváram katastrofické scenáre, pri čomkoľvek ma napadne najprv to zlé a ver tomu, že to negatívne myslenie mi spôsobilo aj zdravotné problémy, ktoré teraz riešim.Ja mám toto po mamine, moja mamina, čo si pamätám, odmalička,kedykoľvek sme niekam šli, tak vždy len zlé videla, čo sa nám môže stať a bola najradšej, keď sme boli so sestrou len doma. Takže ktokoľvek ti tu poradí, ako zmeniť myslenie na pozitívne, poradí aj mne.