Kde sa nachádzajú normálni ľudia, hlavne ženy?

Príspevok v téme: Kde sa nachádzajú normálni ľudia, hlavne ženy?
priateľstvo

Ahojte, možno tu už bola nejaká podobná téma, ale nechce sa mi hrabať a hľadať niečo od začiatku, tak ak áno, ospravedlňujem sa. Chcem sa vás všetkých spýtať, kde mám hľadať normálne ženy, na kamarátstvo, prípadne po čase vzťah?? Ja mám skúsenosti na internete len z pokecom a sú tam dosť povrchné a až príliš vyberavé ženy, česť tým malým výnimkám, ale väčšina z tých žien vyberá čisto podľa vzhľadu, to aký som ide bokom. V skratke, príde mi to ako morálne dno, úplný suterén, celý pokec. A hanba slušným ženám. A asi aj odpad ľudí, čo tam chodia, až na pár normálnych, ktorých by som zrátal na jednej ruke, za dlhé roky. Došlo mi, že tam si nevytvorím žiadny kontakt, ktorý by mohol pokračovať v realite. Napadajú má rôzne krúžky, záujmové veci, trochu ide o to, že ja som taký hanblivejší človek a nie vôbec akčný, čo sa týka zoznamovania, takže ja to mám o niečo ťažšie.

Teda neviem, kde sa mám orientovať, lebo okrem internetu mi až tak veľa vecí nenapadá, kam by som mohol ísť, keďže finančne nemám momentálne žiadne peniaze. Poznáte niečo, čo by mohlo pomôcť, v zoznámení, nejaká činnosť?? Mám 23 rokov, nie som v škole, nemám prácu teraz momentálne, tak mám reálne nulové príležitosti na spoznanie. A dosť ma to trápi, lebo mi chýba blízka osoba.

sewie

a co vlastne robis ked nemas ani skolu ani pracu?...hladas zeny?...ako blo povedane-najskor si daj dokopy vlastny zivot...ziadna zena do niecoho takeho nepolezie...a ked budes mat pracu, ziskas viac socialnych kontaktov a prilezitosti....teraz ti je darmo hladat zeny ked na nejaku vybalis ze nic nerobis, tak ta posle kade lahsie

Žužova

No kto vie,možno len niečo vyžaruješ čo ich odrádza. niekto sa napr vie lutovať ani si to neuvedomuje ,byť negativista a tak .. to druhých odradí a dotyčný potom nerozumie kde robí chybu. lebo možno tlačíš na pílu ? hned tie ,,vzťahy" berieš moc vážne ? to my nemôžeme vedieť. ono na vzhlade až tak nezáleží pokial vyžaruješ niečo dobré,zaujímavé...odkial si ?

blueberryNN

Najskor si daj dokopy zivot, ako tu ktosi povedal - ziadna zena nehlada muza, ktory si nedokaze zariadit zivot. Ved ako sa taky muz bude schopny postarat o rodinu? A ked chces nove kontakty, daj sa na dobrovolnictvo. Ale az po tom, co si vyriesis svoju zivotnu situaciu :P.

dvojpes

normalna zena nebude chciet chlapa, co nema skolu, pracu a ani peniaze.
uplne najviac ti pomoze, ked zacnes pracovat, budes mat peniaze a budes schopny fungovat v spolocnosti.