Zelený hrudkovitý výtok, čo to je?

Príspevok v téme: Zelený hrudkovitý výtok, čo to je?
Žužova

Ahojte, už asi 4tý týždeň ma trápi divný výtok. Neviem či to s tým súvisí ale začalo to v období keď som mala obrovské bolesti v oblasti slepeho čreva,behala som po pohotovostiach no na nič mi neprišli, prehanalo ma ešte pár dní po tom,mala osm problem s trávením a bolesti no neskôr to ustálo a odvtedy soms i začala všímať že sa mi robí divný výtok. Je zelený až sivý,hustý hrudkovitý(teda skôr jedna velka hruda),nezapáchajuci. Je to velmi nepríjemné niekedy nemám nič ale niekedy zo to zomna výjde a v dosť velkom množstve. Menzes už nemám asi trištvrte roka (ppp) a teraz neviem čím to môže byť. nikdy som nemala nejaké výrazné problémy ale toto je hrozné. hanbila by som sa mať aj pohl. styk kvoli tomu. neviete mi poradiť o čo by mohlo ísť? čo to značí? kvasinky alebo niečo iné? nič ma nesvrbí,nebolí,tehotná byť nemôžem a prechladnutá si myslím že niesom,..iba ten výtok. ďakujem za odpovede.

Galapagos

Chlamýdiové infekcie
Chlamýdie sú vnútrobunkové parazity, ktoré sa líšia od baktérií aj vírusov. Prežívajú výhradne v epitelových bunkách. Napádajú najmä hrdlo a telo maternice. Infekcia sa prejavuje hlienovitým hnisavým, nahnedlým, krémovým alebo nazelenalým výtokom, ako aj začervenaním a opuchom na hrdle maternice. Kvôli postihnutiu drobných cievok sa môže objaviť krvácanie po pohlavnom styku. Chlamýdie je možné presne diagnostikovať len pomocou laboratórnych vyšetrení. Pri liečbe sa využívajú najmä antibiotiká.

Žužova

A bola som vtedy aj na gynekologii na pohotovosti no nezsitili mi nijaké problémy,iba to že nemam tak dlho menštruáciu.Tak ozaj neviem čo sa to tam dole deje. Môže to byť tým menzesom?