Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rhino - Correct uprava nosa bez operacie

TINELISA

Ja si to sice neobjednavam, ale co nosim okuliare, urobili sa mi za usami priehlbinky. Mam tam normalne ryhy,
takze neviem, neviem, ci aj tato vecicka nedokaze zmenit tvar nosa.

GabčaČ.

Ahojte. Ako tu čítam všetky negatívne komentáre. Je mi až zle..!
Mam s násadou skúsenosti -mam ju už mesiac a pol(používam ju mesiac a pol) a som maximálne spokojná tvar nosa sa zmenil už po mesiaci, je rovnejší (ja mám hrbolček) a krásne mi ho vyrovnáva, konečne sa cítim ako normálny človek. Rozhodne odporúčam!

xax14

vraj "iba" 38€ a za taku somarinu :D by som za to nedala ani cent. A na ebay to predavaju po eure :D ludia neverte kazdej sprostosti co najdete na nete, keby to bolo take zazracne a ucinne ziadne, plasticke operacie by neboli a vsetci by si toto uz davno kupovali..a hrbol na nose ti odstrani jedine operacia,tvar chrupavky este ovplyvnit moozno mozes (ale to by si ten stipec musela nosit cele dni a noci aby to bolo badatelne), no tam kde mas uz kost ti nos nic okrem operacie nevyrovna, ved uvazujte logicky

emma4456

máte s tým niekto skúsenosť? viem že to asi nebude pravda a poriadne na tom zarobia,ale mne to stojí za to vyskúšať to..objednal si to už niekto ? :)

odpovedam

samozrejme, ze je to hlupost. fakt si niekto mysli, ze kus plastu zmeni tvar tvrdej struktury kosti? je to z medicinskeho hladiska uplny nezmysel. zasielku radsej nepreber a za tie peniazky si kup radsej nieco zmysluplnejsie.

zambezi

ved prave o to ide, ze nejde o vysoku sumu. tak si vela ludi povie, ze ich to nezabije, ked to aj nebude ucinkovat. na tom je postaveny cely ten biznis. samozrejme, ze to neucinkuje. keby ano, stalo by to majland a nepredavali by to takouto formou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rhino - Correct uprava nosa bez operacie - Fórum - ZDRAVIE.sk