pozri sa seem, :)

Príspevok v téme: pozri sa seem, :)
ginngi

Dnes som bola... u gynekologicky, predpisat antikoncepciu, a vraj je nejaka antikonc. co sa z nej nepribera, ale chudnee.. praweze.. vraj na 3 mesiace by vyslo okolo tych 1 200 sk,.. neviete ako sa wola,? som si nejako nezapametala.. :( a ma s takym nejaka nejake skusenosti??? piiste dievcata prosim, :(

trini3

no ja mam regulon a v poho vobec som nepribrala:((( aj ked som dufala ze vdaka tomu naberiem nejake kilecka bo by nebolo naskodu. kamoska ta zas pribrala z hak vyse dvadsat kil.asi je to fakt indivindualne a daco tam aj genetika v tom prsty ma

kiri

Tie drahe tabletky, cca 1300 sk sa volaju YADINE. Ja ich beriem a fakt sa z nich nepribera. Moja znama z nich dokonca pekne schudla.

ginngi

maxalka robila prehliadku, celkom ok, som si myslela, ze je to neviem ake strasne, ale dalo sa prezit, musim uznat ze doktorka so sestrickou boli skvele... :) mi to ulahcili, a opadol zo mna stres, ked som powedala ze som tu prvykraat... :) ale.. ma prezrela, potom mi sestricka zobrala krv, a o tyzden, alebo dva budu vysledky, kedy mam dojst, a poropzrawat sa s doktorkou, o tabletkach, :) tot vsjo

mimaaa

maxalka -bez prehliadky ti ziadna gynekologicka nepredpíše tabletky..zoberie ti krv,prezrie ťa a niektorí zvyknú aj moč zobrať a víter..kto ako..

maxalka

A robila ti aj prehliadku ked si si ju isla dat predpisat, alebo sa to zaobislo aj bez toho? BO ja idem nsabud. tyzden, aby som vedela co mam cakat :-DD

Tommy

moja priateľka používa dianu39 - a znej kúsok pribrala - ale myslím že toto je skôr individualna zaležitosť - vačšinou každa reagujete na rozne aj na rovnaké tabletky.
skus TI-JI - hollywoodskym hviezdam to vraj skvelo pomaha - a počul som o nich že ani jedna necviči a nedrží dietu...:D

anka

Ahoj! Ja mám Yadine a ani som nepribrala a ani neschudla. Je pravdou, že som odvtedy schudla, cca 3 kg, ale nepripisujem to antikoncepcii, ale zdravšiemu stravovaniu a pohybu.