Bojim sa ist spat, po smrti rodiča

Príspevok v téme: Bojim sa ist spat, po smrti rodiča
majka49

Ahojte,je tomu už polrok čo mi zomrela mama,Doteraz som zo spankom nemala ziadne problemy.Ide o to že ja si asi až teraz zacinam uvedomovat že už sa ona nikdy nevrati,odisla príliš rychlo a skoro....že tu nieje a kolko povinnosti a vsetkeho mi tu nechala na hlave.Byvam s priatelom aj otcom v dome,vsetko klape tak ako ma,ale posledny mesiac ma trapi spanok,ked sa zobudim,trhnem sa a kricim alebo skavuňam,skoro nikdy si nepamatam co sa mi snivalo.....predvecom som mala sen ako živy ,že mamka sa vratila do jednej izby v dome a ja som s tej izby nemohla vyjst a normalne som sa pocula ako skavunam,až pokym ma nezobudil priatel,neviem co to vsetko znamena,vztah som s mamou mala na vybornu,,,,tak nechapem preco sa to deje až teraz pol roka po smrti?m ate s tym niekto nejake skusenosti?

majka49

Ide o to že ked spim u priatela doma,je vsetko v pohode,boli sme teraz na dovolenke v zahranici cely tyzden ,ani raz som sa nezobudila a ani nekricala,,,,,v sne mi nikto neublizuje ani nic,malokedy si pamatam sny a ked si pamatam tak su s mamou ale nie aby mi ubližovala alebo pod.Možno je to aj tym že stale myslim na nu,že neprejde minuta cez den aby som nemyslela....vazne už ma to trapi,a ma pocit že aj priatela lebo už sa pri mne neda spat....

dvojpes

uz som parkrat cital o pripadoch, kedy clovek zomrel dost nahle a potom jeho dusa akosi nemohla opustit miesto, kde predtým v tele zila.
a ona potom robi problemy zijucim ludom.
robia sa na to potom nejake obrady, ci postupy, ktore tu dusu akokeby prepustia.
osobnu skusenost nemam.