BDSM a zivot s nim...

Príspevok v téme: BDSM a zivot s nim...
John Spartan

Ahojte , nastali tazke casy, byvala priatelka ma zasvatila do tajou BDSM lahkeho aj tazsieho S/M. Bohuzial priatelka je uz byvala - a ja bez toho neviem zit. Akykolvek normalny sex ma nenaplna i ked ho nieje malo, proste vsetky tie baby su sexy, sex je skvely, ale nieje to ono. Kazda jedna ktore som povedal o BDSM sa skor zatvarila ze nevie o com hovorim a ze urcite to nechce. Viem ze niektore to chcu, len sa take tazko hladaju, alebo skor aj ked to chcu, boja sa povedat ze to chcu.

Preco niesu baby otvorene, uprimne ? coho sa boja ? pokial je to medzi dvoma ludmi a nieje zatazovane okolie pripadne niesu prejavy BDSM verejne tak kde je problem ? vsetky dostupne internetove komuniny su len frasky, same 40 rocne dominy ktore to nerobia z presvedcenia, alebo z potesenia ale pre prachy... nechat sa bicovat zenou ktora o to nestoji a este za to dostane zaplatene ma teda vobec nenaplna.

kto ma podobny problem ? chce popisat, pripadne sa poradit ? ak bude zaujem, vymenime kontakty.. mail a podobne.