priateľstvo

Príspevok v téme: priateľstvo
Anonym74629

Zdravím, mám po 20ke a potrebujem niekoho na seriozne priateľstvo z Košic a blizkeho okolia. Naozaj mi ide o ozajstne stretavanie a spoznavanie sa z ktoreho sa vykľuje priateľstvo. Na pohlavi veľmi nezaleži v pripade muža sa z priateľstva môže stať i viac. Rada spoznavam novych ľudi. Pišem preto pretože naozaj blizkeho človeka nemam kto by ma podporil, vypočul keď treba a ktoremu by som bezvyhradne verila. V každom vzťahu je najdôležitejšia dôvera a uprimnosť. Pociťujem pocity smutku, citim sa sama, nemam ako zmysluplne využiť svoj voľny čas. Aj keď človek ma kamaratov, znamych, domaceho milačika a koničky ktore ma ako tak bavia nestači mi to. Najhoršie na tom je že mi chyba laska. Žiaden ma nechce na vzťah. Ja chcem ale v pripade druhej strany na 95% nie. Spoznala som veĺa chlapcov ale vždy to skončilo len na stretavkach max. na kamaratstve. Napriek tomu že chodim do spoločnosti, či človek hľada či nehľada i tak to asi nema zmysel. Zase nie som škareda ani krasavica, som normalna v pohode slušna baba. Čo si nezaslužim aby ma mal niekto rad? Alebo mi osud nariadil život v samote? Prestavam veriť že stretnem takeho čo to bude so mnou myslieť važne a bude ma mať rad(samozrejme obojstranne). Milujem zabavu, hudbu, tanec, prirodu, zvierata. Radšej si vyjdem von niekam do prirody hoc aj sama viem nie je to bohviečo ale lepšie ako sedieť doma alebo v bare. Preferujem ľudi ktori nemaju problem povedať čo si myslia. Neznašam sladke rečičky-žiadne činy, klamstva a pretvarku. Na vnutre mi zaleži viac ako na vzhľade, ale ak si sympaticky/a, spoločensky/a, vtipny/a je to plus. Neunuvaj sa mi ani napisať ak: nemysliš to važne a ak ti ide len o vzhľad. Na perverznosti, 1slovne vety a podobne primitivnosti neodpovedam. Takisto nemam zaujem o 1-3 stretka. Verim že dobri ľudia existuju a ako som pisala vyššie, ide mi o skutočne a seriozne priateľstvo. Kto nema skutočny zaujem naj nepiše. Ale ak som ťa naozaj zaujala,chceš ma spoznať a moje pismenka ťa nenudili, ak mame niečo spoločne a možno preživaš niečo ako ja ozvi sa. Môžeš len ziskať.

Matej

Dobrý večer,

chcem Vás poprosiť, aby ste nevytvárali denno denne nové rovnaké témy, vzhľadom na to, že vaša téma je stále aktívna na tomto linku:

www.zdravie.sk

Preto nevytvárajte duplicitné témy.

Ďakujem