Cysta

Príspevok v téme: Cysta
D.

Dobrý deň chcel by som sa opýtať niekoho o radu. Kamarátku boli veľmi pod bruchom. Bola s tým u gynekológa, on jej povedal že tam ma cistu a že nad nou v maternici sa mi zdá ma nejaký nalez. Dal jej lieky ktoré mala užívať a povedal jej že ta cista by mala počas menštruácie prasknuť a vytiecť aj s nálezom. A po menštruácii že ma prísť na kontrolu, či nalez a cista zmizli. Po menštruácii prišla a doktor jej povedal že ten nalez sa zväčšil a cista nepraskla. Ma veľké bolesti po bruchom. Gynekológ ju poslal za nejakým väčším odborníkom. Išla za nim a ten jej spravil ultrazvuk a povedal že tam niečo ma ale že ma prísť o mesiac po ďalšej menštruácii. Veľmi sa o ňu bojím a jednanie doktorov sa mi zdá trochu neprofesionálne. Ma veľké bolesti a prišla to povedať späť svojmu gynekológovi, ktorý hneť volal tomu odborníkoví a povedal mu že zanedbal pacientku. ďalej ju gynekológ poslal do nemocnice že to ma niečo so slepým črevom. Pohadzujú si ju ako keby sa nič nedialo. Neviete mi niekto pomôcť na koho sa obrátiť alebo poprípade ako by som jej mohol pomôcť ? Ten nález je na maternici a ma tam aj veľkú cistu. Ďakujem

Galapagos

Takže cista sa píše s Y čiže je to cysta.
Takže keď že tam má bolesti mala by ísť na vyšetrenie Ako ct alebo mrt aby to tam lepšie videli čo tam ona má.