Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cíti ku mne niečo? Neviem, na čom som...

Príspevok v téme: Cíti ku mne niečo? Neviem, na čom som...
tralala201

Ahojte, 3 mesiace si každý deň píšem s jednym chalanom (25r) , dohodli sme sa ze sa stretneme na jednej akcii pred dvoma mesiacmi a odvtedy sme sa stretli este 3krat. Bolo nam spolu vzdy fajn. Nejak to od prveho stretnutia zacalo medzi nami iskriť, bozky a nežnosti,túlenie sa. Aj ked si píšeme, tak to nie je hocijaké písanie, povedala by som, že sa to trošku podobá tomu, ako ked si dvaja zalúbenci písu... :D oslovenia zlatík, zlato a všetky tie milé veci okolo toho. Ale toto trva uz 3 mesiace a ja neviem na čom som. nejak sa to nevie pohnút dopredu a ja stale rozmyslam, či ku mne nieco citi...Mám ho chut aj viacej spoznať, ale nejako sme zatial ešte vela prilezitosti stretnúť sa nemali. On je trošku taká padavka, obcas akokeby sa bál niečo povedat alebo spraviť, aby som nezareagovala nejako zle. Tak žeby sa aj kvoli tomu bál niečo narovinu napisať a vyjadriť sa že ako je to vlastne medzi nami? nechcem totiž to tlačiť na pílu, a viem aj to, že chlapi neradi prejavuju svoje city, ale čo ak zbytočne s nim travim cas a zbytočne mi na nom zaleží, ak ku mne nic neciti?

tralala201

máš pravdu... našťastie ja som dosť hrdá si myslím (v tomto prípade je to našťastie) , takže by som sa mu v živote nešla doprosovat, prečo začo načo mi to robí... :) ... no ale zas sa ozval,akokeby nič... ale ako píšeš, vypisovačky celý deň proste sračky, to nie je pre mňa to pravé. Nech si vypisuje, odpisem ked sa mi bude chciet, radsej si pojdem von s priatelmi alebo za zálubami,ako sa trásť pred monitorom a čakať,kedy bude online a tesiť sa že píše :D :D na taketo už fakt nemám :D... sa teším na niekoho v mojom živote, ktorý sa bude radšej stretávať so mnou ako vypisovať :P :D :) a díky! :) Važim si tvoje reakcie... vlastne reakcie vsetkých ;)

sewie

tralala, je to mozne....stalo sa mi to vela krat...ale to je to co som sa ti snazila povedat-az tak velmi zaujem nema...jedine co ti mozem teraz odporucit je, nechaj to tak...nerozoberaj to, nezaoberaj sa tym, zbytocne to nepitvaj...bude lepsi...

a nabuduce si s chlapmi zbytocne nevypisuj...pokial ti dotycny napise viac ako 10 sprav bez navrhu na stretnutie...uz mu neodpisuj...

tralala201

je to vôbec možné? zo dňa na deň s tým len tak chlap sekne?! :D bez vysvetlenia...bez ceknutia... ja už sa fakt cítim jak nejaký idiot, najsprostejšia žena na svete, ktorá už vobec ale vobec nerozumie mužom. :D hlavne tomuto dotyčnému!!! :D

tralala201

hani-ten mail je moj, ale vymyslený... pretoze som nechcela zverejnovat ten ktory pouzivam v reáli. tak ak chces napis ako to u teba dopadlo.

ostatnym dakujem :( ja pomaly zistujem ze som v riadnych srackach... pokial ide o taketo moje objavy... ach sakra

jaj a od stredy sa neozyva, v podstate ma ignoruje... isiel na vylet vraj za svojim brachom, kt tam byva. A zamlčal, ze vlastne tam isiel aj s kamaratkami/ alebo za kamaratkami. :D ale to je jedno.

pomaly sa dostavam do takeho stadia, kedy si uvedomujem, ze nemozem byt zavisla na jeho pozornosti(kedy napise, preco neodpise hned, kde je s kym je preco blabla) ... chcem a hodlam byt stasna s chlapom ale aj bez neho, proste sa zaobísť ( a to nevravim len o tomto konkretnom chlapovi) . vseobecne... odkedy ho poznam a som z neho paf, prestala som zit svoj zivot, to je neskutocna chyba. takze chytam druhy dych a ludia mam tolko planov, pre ktore som sa nadchla, ze teraz uz nie je dotyčný v mojej mysli na prvom mieste :) čiže sa uz pomaly snažím netlačit tolko na seba. drzte mi palce, je to tazke :) ale potrebujem padat na hubu, aby ma to posilnilo. celkovo moje ochabnuté sebavedomie, musim na nom popracovat, pretoze ziatujem , ze nie som uplne v poriadku.

hana6598

ten email si ozaj ty?lebo je spojeny s fb profilom nejakeho muza.

no zasa by som nepovedala ze ked sa chce castejsie stretavat,tak nieco chce..mna chalan dost ,,otravoval,, a nakoniec cukol on. a vsetko inicioval len on,nakolko ja prve kroky nerobim nikdy.

sewie

nechcem byt zla, ale toto nevyzera dobre... v sucasnosti chodim s hamblivym co mi tiez daval zmiesane signaly ale na tretom rande mi rovno povedal ze chce aby sme sa strevali castejsie-aspon niekolko krat do tyzdna...

ked ta chlap chce vidiet-tak to zariadi ! vy ste sa behom 3 mesiacov videli 4 krat?! poviem to jednoducho-az tak velmi do teba neni...

prestan si s nim vypisovat, to ti je na nic, pokial teda nepreferujes virtualny vztah. neodpisala by som mu ai na jednu spravu dokial by ma nezavolal von!

ivobrick

Ocividne ma zmysel vziat telefon do ruky, povedat pod von na 5 minut, zdrapit ho a spytat sa? To je tak tazke?

Aj ten najvacsi srab ti odpovie na jednoduchu otazku: chodime spolu, sme spolu, budeme spolu alebo co ak ta chce/ma ta rad atd.

Alebo proste povie nie, aj ta moznost tu je.

Poloz otazku na ktoru moze odpovedat len ano alebo nie, ak ho chces , tak najlepsie ked si s nim, za klavesnicou je kazdy hrdina. Alebo nic nedovol ked ste spolu, teda ak sa pokusa.. jednoducho preto lebo nevies nacom si.. potom ked pochopi.. odpovie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cíti ku mne niečo? Neviem, na čom som... - Fórum - ZDRAVIE.sk