Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod

Martina89

S rozchodom som sa nezmierila nikdy a cely cas pocas 9 mesacneho rozchodu som dufala, ze sa dame naspat dokopy. Dali sme sa a sme spolu teraz velmi stastni :)

verbenka

Závisí, či sa rozchádzaš ty s ním, alebo on s tebou. Ten, kto sa rozchádza, "zabúda" rýchlo. Opustený partner sa trápi dlhšie, to je logické.

0vecka

nezabudnes asi nikdy ale asi ta skor zaujima ze ako dlho ti bude ten clovek chybat.... niekedy je to par tyzdnov a niekedy par rokov. Bohuzial sa to nejako pausalne povedat neda...

Filip TT

Nezabudneš do konca života. Na základnej škole som mal jedno rande, ktoré trvalo 5 minút a na stretávke po 20 rokoch sa ma tá spolužiačka pýtala, či som na to nezabudol... Nezabudol.

To však nie je chyba, že na to nezabudneš. Chybou by bolo, keby si sa s tým nezmierila. Buď vďačná za to všetko pekné, čo ste spolu prežili a to, čo nebolo pekné odpusti. Jemu aj sebe. Nikto nie je múdry a dokonalý od narodenia -všetci sa učíme a niekedy to dosť bolí. Taký je život, tak to tu na zemi chodí....

Žužova

Blbo položená otázka, na človek s kt. si prežil/a nejaký čas,nejaké obdobie života sa zabudnuť už nedá,dá sa jedine zvyknuť si na život bez neho... a za aký čas? to je asi individuálne.

kafe

haha, to je blbá otázka :) Lebo akonáhle ti na ňu chce niekto odpovedať, hneď si bývalého pripomenie, a teda zabudnúť nezabudol.
Zabudnúť sa nedá, museli by ti amputovať mozog. Proste spomínaj na to pekné. Ten človek ti pomohol ujasniť si konkrétnejšie AKÉHO chlapa chceš, a ČO s ním chceš zažívať.

debilsom

Nikdy som nezabudla. Ale bolest ktoru sposobil trvala velmi vela mesiacov. Ale ako sa hovori ''srdce, ktore skutocne milovala, nikdy nezabudne''.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk