Vztah so starším mužom

Príspevok v téme: Vztah so starším mužom
nataly666

Ahojte,chcela by som od Vas radu-už 3.mesiace sa stretávam so starsim muzom.Ja mam 20 a on 51,zo zaciatku sme po sebe len tak pokukovali,vzdy mi bol strasne sympaticky...no a neskor sme sa nahodou stretli blizko jeho domu a pozval ma na kavu.Po dlhsom vahani som pozvanie prijala a zistila som,ze si celkom rozumieme...teraz sa spolu pravidelne stretavame,sice iba cez vikendy,kedze studujem mimo mesta.Nechcem aby ste si mysleli,ze som zlatokopka alebo take nieco,o peniaze mi vobec nejde,viem si na seba zarobit aj sama a on bohaty ani nie je..jednoducho sa mi nanom paci,ze ma vie pochopit a respektuje ma...za sebou mam niekolko vztahov a mam pocit,ze pri nom som nasla nieco,co pri nikom inom...je tu vsak taka vec,neviem ako by nas vztah vzali moji rodicia,kedze sa snim poznaju uz dlhsi cas a tiez netuzim potom,aby ma cela dedina ohovarala..ist ci neist do takeho vztahu?Dakujem :)

verbenka

Pretože teraz sa ti zdá síce zrelý a vhodný na vzťah, ale o 10 rokov začne mať problémy s prostatou a pamäťou a ty budeš mať dilemu, či s ním ostať v 30 rokoch zo súcitu, alebo nie a ani jedna voľba ťa šťastnou neurobí. Iste, teraz sa ti chlapci zdajú nezrelí a egoistickí a neviem akí ešte, čo máš možno i pravdu, ale vzťah s takým veľkým vekovým rozdielom nemá budúcnosť i preto, že každý ste iná generácia. Ale ako krátkodobá záležitost to môže byt obohacujúce.

mon839

Ak si rozumiete v hlavných životných otázkach .. ako napríklad, že či ešte chcete dieťa alebo nie .. a svadbu alebo aký vzťah chcete ako si predstavujete budúcnosť .. tak by to malo budúcnosť. Ale je to o vás dvoch, ak sa máte radi a nemáte niečo v čom by ste sa nezhodli tak vek nie je dôležitý.. len si musíš uvedomiť, že on bude mať 70, keď ty budeš mať 40 ... a tak .. Mňa osobne tiež priťahujú starší muži a s rovesníkmi si nerozumiem .. ale tohto osobne sa bojím celkom .. a preto si hľadám radšej niekoho v mojom veku ... neviem ..

nataly666

Filip,mala som niekolko vztahov s mojimi rovesnikmi alebo boli max.o 5 rokov odomna starsi a neklapalo to :( neviem ci je chyba vo mne alebo som mala ''stastie'' na nejakych blbcov...

Filip TT

No tak predpokladá sa, že tí starší majú viac životnej múdrosti ako mladší. Ale nataly aj tak je pre teba lepšie prejsť životom s mladším mužom, zostarnúť s ním spolu a nadobudnúť životnú múdrosť pre seba a pre neho. Ani tento 51 ročný muž keď mal 25 nebol na vzťah taký vhodný ako teraz....