Aké homeopatiká mi poradíte na opúchajúce kolená?

Táto diskusia patrí k článku: Aké homeopatiká mi poradíte na opúchajúce kolená?
Aké homeopatiká mi poradíte na opúchajúce kolená?

Už pol roka mám problém s kolenom. Z ničoho nič pri vstávsní z drepu som zacítila bolesť a niečo v tom ruplo, bolo to na Vianoce. Vtedy bolelo len 1 koleno. Po 2 týž. som silno prechladla na nohy a vtedy opuchli obidve kolená,l boli fialové a strašne to pálilo a nezniesla som hocijaký dotyk, najmä som neznášala paplón, lebo bolo to moc citlivé a pálilo. Horúčku som vtedy nemala a nič iné, len 1 noc zimnicu a potom počas cca. 1,5 mes. stále afty. Bolesit koliken sa len zhoršili, za 1-2 týž. som už vedela chodoiť len s v2 barlami. Pridružili aj pocity, ako trpnutie ľavej nohy dole od kolena, potom akoby som tú nohu ani necítila, začali mi trpnuť aj prsty na ľavej ruke, a zrazu som mala pociť, že spadnem dozadu a začala mať závraty. Konečne v marci mi s MR zistili meniskus a postúpila som operáciu ľavého kolena v strede marca.Vtedy som už vôbec nevedela chodiť, a odišli mi aj stehenné svaly. Tak ma niesli na operáciu, lebo sama som už ani s barlami nezvládla. Boli tam 2 menisky a zacvaknutí nerv. Teraz už som 4 mes. po operácii, na stále sa to moc nezlepší. 3,5 mes. ma manžel nosil na rehabilitáciu, no nič. Bolesit sú stále. Mala som aj závraty, ale to odstránil liečiteľ, on skonštatoval porážku a zápaly v celom tele najmä na nohách. Zápaly v krvi vôbec nie sú. Viackrát mi brali, naposledy aj pred týždnom. Ležala som na internom 10 dní ečte pred operáciou, vtedy som dostávala infúzie, ten mi trošku odstránil tie opuchy. Ale všetky výsledky boli dobré, aj krvné testy robili na mnoho vecí, vrátane reumat., boleriázu, atd. 1,5 mes. po operácii som ležala 4 dni na neurológii ale ani tam nič nenašli. Robili aj CT hlavy, MR chrbtice atd. Jedine na EMG povedali že asi to bude abartikulárna artrofia alebo lumbosabrálna plexititída. A že polymiozitídu že to nebude. Odvtedy som znova bola u reumatológa,tam povedali,že na 94% tam nebude nič reumatické, skôr povírusová polyneuritída. Ale nič konkrétne dodnes nezistili. Ja stále neviem chodiť, len s pomocou jednej osoby. Po schodoch dole neviem ísť, s 2 barlami akiurát sa dostanem z 1 izby do druhej. Sama nedokážem ani stáť na mieste, robí mi ťažkosti postaviť sa a sadnúť si, sama nič nedokážem, musia ma kúpať, prichystat mi šaty, lebo sama nič nezvládnem. Bojím sa čo to je a či sa uzdravím, lebo už to trvá vyše pol roka no nič. Čo to môže byť, ked doteraz všetky výsledky boli dobré, ale ja stále neviem chodiť?
V poslednom čase som zistila, že ked som nervozna, tak zablokujem a neviem sa ani pohnúť. Vtedy cítim veľké napätie v kolene, strnulosť a neviem urobiť ani krok.