Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škrabanie, pálenie a pocit sucha v krku

Táto diskusia patrí k článku: Škrabanie, pálenie a pocit sucha v krku
Škrabanie, pálenie a pocit sucha v krku

Uz 6 tyzdnov ma trapi skrabanie,palenie,pocit sucha v krku.Vyskusal som rozne dostupne lieky na cmulanie ako septofort,tantum verde,drill,bioparox(ten trochu pomol....utisil,ale za pol dna to bolo naspat)...navstivil som pohotovost,pretoze som bol prave v zahranici,mal som zacervenany hrtan...boli mi predpisane antibiotika klacid...problemy neustupili...ked som sa vratil zo zahranicia ,navstivil som svojho orl lekara...ten povedal,ze tam nevidi ziaden zapal.urobili mi vyter z krku a odobrali krv.Vyter bol bez nalezu(nachadzal sa tam akysi bacil,ktory sa nachadza prevazne na zachodoch a umyvadlach. doktor povedal,ze pokial nesposobuje problemy,nebude mi predpisovat na to lieky ) Krv bola takisto v poriadku.Problemy sa mi zhorsuju hlavne pri fyzickej namahe...Problem mam aj s nosom,citim zvacsenu citlivost...V minulosti som kratkodobo uzival alergodil,proti zatekaniu hlienov z nosa do hlatana...bez viditelneho zlepsenia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Škrabanie, pálenie a pocit sucha v krku - Fórum - ZDRAVIE.sk