Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako chudnúť?

Táto diskusia patrí k článku: Ako chudnúť?
Ako chudnúť?

Som 19 ročné dievča, teda už budem mat 20. Od malička trpím problémom menejcennosti hlavne kvoli tomu ze som nikdy nemala ideálnu postavu ako moje 2 sestry a k tomu nosim aj okuliare. Tento pocit ale prerástol do vacsich rozmerov, momentalne mam pocit ze trpim mentalnou bulimiou. A to z dovodu ze pred dvoma rokmi sa mi podarili schdnut z 56 na 53 kilo pri mojej vyske 164 cm...bola som spokojna ze som to dokazala...ale pri takejto diete aku som drzala...som vela hladovala a ked som schudla zacala som sa prejedat...stupalo to..každy den až som znovu pribrala spät tie 2-3 kila....potom prisli maturity a znovu som schudla...asi 2 kila ale hned co som zmaturovala..znovu som zacala jest a tak som znovu pribrala na 56-57 kil....pre moju psychiku je to ale velka zataž...momentalne sa už rok snazim schudnut...ale ziadny vysledok..lebo ked kilo schudnem...zas sa prejem...potom zas vynecham kusok....dva, tri dni zijem zdravo...ale potom pride oslava a vsetko padne....je mi z toho do placu...este som nezacala zvracat ale prsty do krku som si už pchala...prestava ma bavit ucit sa....vysoka skola ma nebavi...je mi psychicky dost zle a v spolocnosti priatelov sa citim perfektne...som aj veriaca.....ale stale sa tocim dokola...už nechcem.....slubila som si ze schudne na vianoce..ale nic..potom cez jar..a zase nic...a neviem ako to dalej bude pokracovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako chudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk