neznáma choroba?? zúfalosť doktorov

Príspevok v téme: neznáma choroba?? zúfalosť doktorov
pecko

Moja mamina ma neznámu chorobu.Táto choroba sa prejavuje vyrážkami a pálčivou bolesťou na celom tele.Keďže sme pochodili všetkých doktorov v Prievidzi a každý iba s poľutovaním kívne hlavou, maximálne odoberie vzorku a vyrážky sa nestrácajú.Preto Vás všetkých prosím o pomoc. Bližšie informácie pošlem mailom.Ak Vás táto choroba zaujala alebo mi viete poradiť píšte na p.paulovic@gmail.com

RNG

Nikto iny nema "shingles"? Teda dospelu verziu osypok(varicela zoster virus). Tu v USA je to velmi caste pri starsich ludoch, odhadom to ma kazdy druhy

RNG

Najpravdepodobnejsie sa jedna o shingles, choroba sposobena virusom herpes V1, v detstve osypky.
U starsich ludi je dost casta a zanedbavane. Moze byt velmi seriozna, bolestiva(napada aj nervove vlakna, z toho bolest, moze viest az k oslepnutiu)
Z prirodzenych liekov je na to vytazok z olivovych listov(3x1 gram 15% oleuropeinu), collostrum 5+ gramov denne, vele davky vitaminu C a E(5 gramov nedrazdiveho esteru C a 800 IU vitaminu E. Najucinnejsi je antiviralny creosote bush(larrea tridentata) ale ten mam velky problem najst aj ja, kedze je to konkurencia najnovsim antiviralnym drogam. o tom so uz pisal. Tiez strieborna voda, alebo si vyrobta roztok betulinu, luhovany z vrchnej kore brezy alkoholom. Ten navod najdete v niektorych z mojich predoslych prispevkov. Jediny betulin je z polskej firmy Sylveco, najdete na Google.sk
Trochu pomoze aj pitie a natieranie sa aloe vera.
Na regeneraciu poskodenych nervov su velke davky rybacieho oleja(3x3 gramy), pozor na kvalitu. Najdete ho na google.sk pod (doplnky, rybaci olej), kde je dost distributorov.