Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neznáma choroba?? zúfalosť doktorov

Príspevok v téme: neznáma choroba?? zúfalosť doktorov
pecko

Moja mamina ma neznámu chorobu.Táto choroba sa prejavuje vyrážkami a pálčivou bolesťou na celom tele.Keďže sme pochodili všetkých doktorov v Prievidzi a každý iba s poľutovaním kívne hlavou, maximálne odoberie vzorku a vyrážky sa nestrácajú.Preto Vás všetkých prosím o pomoc. Bližšie informácie pošlem mailom.Ak Vás táto choroba zaujala alebo mi viete poradiť píšte na p.paulovic@gmail.com

RNG

Nikto iny nema "shingles"? Teda dospelu verziu osypok(varicela zoster virus). Tu v USA je to velmi caste pri starsich ludoch, odhadom to ma kazdy druhy

RNG

Najpravdepodobnejsie sa jedna o shingles, choroba sposobena virusom herpes V1, v detstve osypky.
U starsich ludi je dost casta a zanedbavane. Moze byt velmi seriozna, bolestiva(napada aj nervove vlakna, z toho bolest, moze viest az k oslepnutiu)
Z prirodzenych liekov je na to vytazok z olivovych listov(3x1 gram 15% oleuropeinu), collostrum 5+ gramov denne, vele davky vitaminu C a E(5 gramov nedrazdiveho esteru C a 800 IU vitaminu E. Najucinnejsi je antiviralny creosote bush(larrea tridentata) ale ten mam velky problem najst aj ja, kedze je to konkurencia najnovsim antiviralnym drogam. o tom so uz pisal. Tiez strieborna voda, alebo si vyrobta roztok betulinu, luhovany z vrchnej kore brezy alkoholom. Ten navod najdete v niektorych z mojich predoslych prispevkov. Jediny betulin je z polskej firmy Sylveco, najdete na Google.sk
Trochu pomoze aj pitie a natieranie sa aloe vera.
Na regeneraciu poskodenych nervov su velke davky rybacieho oleja(3x3 gramy), pozor na kvalitu. Najdete ho na google.sk pod (doplnky, rybaci olej), kde je dost distributorov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neznáma choroba?? zúfalosť doktorov - Fórum - ZDRAVIE.sk