Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pretrvávajúce točenie hlavy

Táto diskusia patrí k článku: Pretrvávajúce točenie hlavy
Pretrvávajúce točenie hlavy

Už je to presne týždeň čo sa mi točí hlava a mám mierne narušenú motoriku, cítim to hlavne keď som v kľude, keď sedím alebo stojím. Nie je to až také že by ma krútilo alebo by som odpadával, je to pocit ako keby som si nebol istý mojou rovnováhou... Pred týždňom som to prehnal s alkoholom (červené víno + domáca pálenka) a druhý deň som vracal od rána do večera. Je to asi už 4. krát čo som sa takto doriadil, vždy to bolo s odstupom asi pol roka... Mám 22 rokov, som vysoký, zdravý ale myslím že mi to vystrájanie nechalo trvalé nervové následky v mozgu :-( Viete mi poradiť čo s tým robiť, alebo z čoho iného to môže byť?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.