Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v oblasti obličiek

Táto diskusia patrí k článku: Bolesť v oblasti obličiek
Bolesť v oblasti obličiek

Mám dosť veľký problém s bolesťou chrbta v oblasti obličiek. Trvá to asi 4 týždne. Asi pred dvoma mesiacmi sa mi pri močení vyskytla krv. Obvodná lekárka usúdila podľa vyšetrenia moču že ide o zápal močového mechúra? (nepamatám presne). Po vybratí liekov sa mi stav zlepšil, no o necelý mesiac sa to vrátilo opať spojené s pálením pri močení. Krv v moči sa vtedy vyskytovala len 2 dni, pálenie necelý týždeň. Po ustálení pálenia prišla narad bolesť chrbta, Neznesiteľná, nebola som schopná postaviť sa z postele. Trvalo to týždeň a pol, na moje počudovanie bolesť zrazu zmizla, no na ďalsí deň sa presunula na druhú stranu. Tento piatok som bola na sonografické vyšetrenie obličiek a močovodov so záverom že všetko je v poriadku, pričom pálenie pri močení sa opať vrátilo a bolesť je stále silná aj na dotyk. Viem že som sa nikde neudrela, nespadla, a aj keď chodím na rehabilitácie a mám skoliózu (ktorá je už dá sa povedať upravená do normálu) a chrbát ma bolel, no bola to úplne iná bolesť. Kde môže byť ešte problém, ak to niesú obličky?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v oblasti obličiek - Fórum - ZDRAVIE.sk