Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rázové vlny.

atra

Ja som absolvovala len jedno sedenie, lebo aplikácia extrakorporálnych fokusovaných rázových vĺn sa aplikuje jednorázovo. Ortopéd mi povedal, že zlepšenie mám očakávať v rozmedzí 1-3 mesiacoch. Stálo ma to 230 € spolu s konzultáciou, tak naozaj len čakám, či mi to pomôže alebo nie.

n.hill

Ahoj atra, tak v podstate liečba trvala 1 mesiac, 5 sedeni a ta posledna 4. a 5. liečba tam uz to bolelo menej aj pri vyššich otačkach na 5. sedeni pri nizkych otackach som necitil absolutne ziadnu bolest a po procedure, teda po poslednom sedeni som bol v poriadku, miestami som este citil taku nepatrnu tlmenu bolest ale fakt slabu a zanedbatelnu ktora sa od ukoncenia procedur to tyzdna vytratila. Odvtedy som s plantarnou fasciou nemal problem a ak by nahodou znovu nastal, šiel by som opäť. Je to sice experimentalna forma liečby čiže nemusi zabrat u každeho a takto pomerne hladko a pozitivne ako to prebehlo u mna nemusi u kazdeho no. Každopadne, drzim ti palce aby liečba zabrala tak ako mne ;)

atra

n.hill ďakujem za info, včera som podstúpila aplikáciu rázových vĺn v BA, chcela som sa opýtať, v akom časovom horizonte nastalo u teba zlepšenie, po aplikácii liečby?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rázové vlny. - Fórum - ZDRAVIE.sk